Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

e, pa što nisi mahnuo :)

ja išla na kumodraž, posao zvao 

povratak odande je fantazija.

 

btw, strava je užasno glup program, ridewithgps je sedamnaest puta bolji

Link to comment

e pa i ja bio na bajsu samo forsirao uzbrdo, ti si izronila iza bilborda kod infektivne i dok sam u glavi povezao tvoj cube sa forumom vec si bila kod veterinarskog.

 

edit:

inače ništa lepše od jutarnje vožnje kroz banjičku šumu.

jedino što ima prašine pa mi bajs prašnjav posle jedne vožnje.

Edited by garcia
Link to comment

Ako budete organizovali Tarzan plažu oko 1.maja, možda svratim čamcem da vas podržim, a možda se i pridružim bajsom. Bajs sam danas pazario, doduše neku penzos varijantu, moja leđa više nisu za mountain bike.

Link to comment

vratim se danas sa puta, nisam bio u gradu tacno 16 dana. otvorim garazu, imam sta da vidim - nema bajka. opet, nema tragova obijanja, sto upucuje na to da sam ga zaboravio negde. malo premotam film unazad i setim se da sam dan pred put isao u opstinu vracar da nesto potpisujem. odem tamo - bajk uredno privezan za banderu. nista ne fali, cak ni zvonce sa zlatnim ribicama cija bi mi kradja teze pala od shimano LX opreme. malo ga ustrokavila neka kisa, inace sve pod konac. znaci, vracar ne sme pasti!

Link to comment

vratim se danas sa puta, nisam bio u gradu tacno 16 dana. otvorim garazu, imam sta da vidim - nema bajka. opet, nema tragova obijanja, sto upucuje na to da sam ga zaboravio negde. malo premotam film unazad i setim se da sam dan pred put isao u opstinu vracar da nesto potpisujem. odem tamo - bajk uredno privezan za banderu. nista ne fali, cak ni zvonce sa zlatnim ribicama cija bi mi kradja teze pala od shimano LX opreme. malo ga ustrokavila neka kisa, inace sve pod konac. znaci, vracar ne sme pasti!

 

To su možda na Kaleniću pošteni. Meni pre 3 godine ušli fino u baštu i makli bajs privezan ispred vrata. Ni Neimar više nije...

Link to comment

ma meni su kad sam zaglavio na nekoj zurezi do rane zore brenerom sekli lanac preko puta balkana i odneli bajk. nego ovde dva faktora, bandera ispred opstine je prvi, a drugi je lanac koji je kostao 120e kad sam ga uzeo pre 5 godina, granitni ABUS koji vredi svake kinte iako mi dodaje barem 2-3 kila na tezini 

 

71auX08aZvL._SX355_.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...