Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Tako nesto sam i ja sacuvao al bi bilo super kad bi i posle Ade mogao da se izbegava saobracaj.

 

Jel imamo potvrdu da je proradio lift na mostu preko Ade? Ako sa NBGD krenem levom stranom mosta izlazim na te stepenice/lift?

 

Idem sad do Fontane da kupim nesto pa cu posle mostom na Adu. Taman mogu da proverim za lift :)

Link to comment

ja juče nisam videla ništa što bi pokazivalo da lift radi..

nego jel most preko save posle obrenovca nije autoput? jel može preko njega biciklom, pa na progar, jel išao neko tuda?

Link to comment

ja juče nisam videla ništa što bi pokazivalo da lift radi..

nego jel most preko save posle obrenovca nije autoput? jel može preko njega biciklom, pa na progar, jel išao neko tuda?

Ako mislis na most kod TENTa, to nije autoput. Obican put 1+1 traka. Put ide ka Boljevcima, a mozda moze u nekim zemljanim stazama pravo do Progara.
Link to comment

Kad sam prosao pre neki dan svetli displej. Sad cu bas da ga predjem pa javljam posle.

mrzelo me fa trazim gde cu da se popnem pa sam presao desnom stranom. Lift na spic Ade sa te strane naravno ni u najavi. Videcu u povratku za onaj ako se setim.

 

Na Adi naravno divno i prazno.

Link to comment

Hocemo li odvozati neku furunasku turu uskoro? Ne mora nesto super ambiciozno (mada sam u ok formi :D ), ali red bi bio.

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

tarzan plaža je super, možemo tamo 

40ak km od centra grada, 30ak od kraja 45. bloka

za početak

mada meni se najvipe po planinama penje

možemo da potrpamo bajseve u neki voz i odemo na jug

Edited by belch
Link to comment

Hocemo li odvozati neku furunasku turu uskoro? Ne mora nesto super ambiciozno (mada sam u ok formi :D ), ali red bi bio.

 

Sent from my Nexus 4

 

Može, može. Ja sam u nikakvoj formi, dakle nekih 30, 40% boljoj nego ti sad... 

Link to comment

Ajde, dajte predlog. Prosle godine smo sve nesto planirali da utovarimo bicikle u voz i odemo negdi, ali djoks.

 

@belch

 

Jel smo letos, u neuspesnom pohodu na Besku, zavrsili na Tarzanu ili...? :D

 

I nemoj jos planine, svega ti! Moze voz, al na sever[emoji14]

Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

 

Jel smo letos, u neuspesnom pohodu na Besku, zavrsili na Tarzanu ili...? :D

 

 

 

Pomešao si vinski i svinjski Srem :)

 

Ja sam zainteresovan za vožnju, ali kad opadne koncentracija polena u vazduhu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...