Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Nisam lagan covek (da se ne "hvalim" tacnim brojkama :) ) i sasvim me lepo sluze krypton tockovi. Mislim da sam ga pozadi stavio pre dve godine a krajem prosle sezone i napred.  

Link to comment

ako je to ova firma 

http://kryptongroup.com/pu-tyres-wheels-center-foam-parts/

oni se bas i ne hvale proizvodnjom tockova za bajs vec nekim drugim stvarima...

ima pet goda puko mi je sraf sticne (drzi sediste) dok sam prelazio preko lezeceg malo vecom brzinom, zavrsio sam guzicom na zadnjem tocku a kako ja bas i nisam tezak (70kg) stvarno nisam ocekivao da mi puknu jedno deset zbica i da se tocak pretvori u nesto sto bi moglo da se izlozi u nekoj modernoj art galeriji, takodje tom prilikom mi je ostecen i zadnji menjac posto je i njega tocak zguzvao...

Link to comment

 

 

otišla mi žica na zadnjem točku, vreme je za bolju felnu. kolko para će me koštati to zadovoljstvo?

 

 

Krypton x sa duplim zidom su sasvim dobre i nema potrebe za skupljim.

 

edit: 1600-1700 kinti plus oko 200 za montazu

 

http://www.capriolo.com/search?pretraga=tocak

 

 

Ovo je cena za kompletan točak, a ne za felnu.  Inače, cena je niska zbog nable (zadnje glave), jer nije kasetna nabla i nije nekog kvaliteta.

 

Što se tiče samih felni, trebalo bi da Krypton X nije loša felna za cenu od oko 800 dinara. Pri kupovini obratiti pažnju da li je felna za V-brake ili disk kočnice, jer se felne razlikuju. U svakom slučaju, ako ti odgovara nabla na ovom predloženom točku, bolje je kupiti komplet nego se zezati sa zamenom felne.

 

Mada, ako je samo žica problem, promeni žicu i ne diraj felnu :)

Link to comment

jooj sto je leeepp  :wub:  :wub:

još lepši uživo sa korpom i braon sr sicem. sic je pizdarija. zapravo ceo bajk je pizdarija i mnogo bolji od mog kojeg sam danas pokupio sa servisa.

zamenili sajle, pakne pozadi, gumu, felnu, glavu, žice, sredili menjač,... dogovorili se za menjanje felne i žica, na kraju morala i glava da se menja zbog većeg broja žica.

i sada bajk ide ko zmaj

Link to comment

meni žao posteljine :(

 

enivej, dođite u subotu na kritičnu masu. tema je ponovo brankov most, podsećamo ih da se bliži trogodišnjica od zatvaranja uzvodne strane. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Simpaticno al nisam impresioniran.

 

Ono svettlo deluje prilicno kilavo a ne kaze kako puni mobini.

 

Za smesne pare sam kupio lepsu torbicu od ove. Za 1500 dinara sam kupio sumanutu police baterijsku lampu koja verovatno svetli neuporedivo jace od ovoga a vrlo verovatno i duze. Jedino nemam reseno punjenje mobilnog al sumnjam da Zigi samo nosi eksternu bateriju sa sobom :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...