Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Da li ima kod nas da se kupi prikolica sa dečjim sedištima?

Prvo sam se primio na varijantu tricikla, sa dva točka napred i sedištima za više dece, ali em što nema kod nas, em što košta kao auto, a treba ti i garaža da ga parkiraš.

Link to comment

Хвала пуно!

Прошли пут кад сам гледао биле су дупло скупље. Сад је већ подношљиво.

 

Да ли неко има искуства са приколицама код нас?

Мој познаник из Холандије је то користио и било је врло згодно.

Додуше тамо су и услови за бицикле бољи.

Link to comment

Ja se ova dva vikenda zadesio na 25om maju. I pored lepog vremena oba vikenda Markoni nije iznajmljivao bajseve. Gomila ljudi se smorila.

Ne kontam taj poslovni model.

Link to comment

Kad sam ja isao jos bilo 3-4 kamiona na stazi jer su betonirali neke sahtove. U povratku sam morao da prodjem kroz samo gradiliste.

 

To be fair nije da je redovna staza bila lepsa u tom delu i pre radova. Al onu prodavnicu ne mogu da prezalim. Taman sam se krajem leta utesio nekim diskontom pica preko puta Ade a sad mi i to zavorise. Joooj KlinKtone.

Link to comment

Хвала пуно!

Прошли пут кад сам гледао биле су дупло скупље. Сад је већ подношљиво.

 

Да ли неко има искуства са приколицама код нас?

Мој познаник из Холандије је то користио и било је врло згодно.

Додуше тамо су и услови за бицикле бољи.

zavisi od razvijenosti mreže staza. kod mene su staze uske, puno bankina, jedino da je vozim van staze po putu al se bojim kulture vozača automobila. i naravno nema mesta u biciklani.

 

žena neće bajk posle krađe jer nema gde da ga sačuva na poslu. nova zgrada bez biciklane :rant: je l postoje neki dobri alarmi za bajkove? :lol: ovo što sam našao na guglu ima loše komentare...

 

otišla mi žica na zadnjem točku, vreme je za bolju felnu. kolko para će me koštati to zadovoljstvo?

Link to comment

 

otišla mi žica na zadnjem točku, vreme je za bolju felnu. kolko para će me koštati to zadovoljstvo?

Krypton x sa duplim zidom su sasvim dobre i nema potrebe za skupljim.

 

edit: 1600-1700 kinti plus oko 200 za montazu

 

http://www.capriolo.com/search?pretraga=tocak

 

Bice jako topao februar pa bi moglo da se vozi al Jugoslav najavljuje mnogo kise.

Edited by katamaran
Link to comment

Novi momenti  ispod mosta

 

kliz1.jpg

 

kliz2.jpg

 

edit: pukotina na prvoj slici je tu odakle sam slikao drugu tako da ce i tu da se kliza. Ne bi me cudilo da ode staza ako se to hitno ne sanira.

Edited by katamaran
Link to comment

dobri tockovi jesu skuplji a krypton je kinesko-indijska varijanta sa domacih capriolo, explorer i scout bajseva, koliko vidim cak i ti proizvodjaci stavljaju bolje tockove na svoje malo skuplje bajseve...

meni je nov takav tocak pri prvom padu otisao u aut da sam ga jedva isparavio i od tada mi stoji na nekom starom bajsu.

Edited by kizjah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...