Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

ja moj bicikli treba da operem al to cu na perionici,samo ne znam cime da naprskam lanac i gde treba al i to cu pitati ciku u radnji pored..za sve imam resenje nego to sve nikako da uradim vec previse dana..

Link to comment

Zar nije lanac nesto smesno jeftin? Ne deluje mi vredno zezanja ako je vec zardjao.

ma nije zardjao skroz, samo se uvatila povrsinski rdja od stajanja. i kontam da nije bio bas zasticen po peesu.

 

skineš lanac pa staviš u bocu koka kole 

budite ozbiljni :fantom:

 

 

Ja imam hemiju za skidanje naslage sa autokocnica u spreju, cenim da bi i za to vrsila posao. Inace potopis u onaj antirost (170 din) pa u naftu.

meni pao na pamet vd cetrajs. probacu sa njim.

Link to comment

Ja podmazujem sa tovatnom mascu al po pravilu preteram pa mi se skuplja prasina.

 

Nisam trebao standardnih 30km pravo iz zimskog sna. Sramim se priznati al sam posteno riknuo. jos sam opusteno dosao kuci al sad satima ne dolazim sebi :) Ima malo do neispavanosti al sam se realno overdozirao za prvu voznju.

 

Sedalni deo standardno horor na prvoj voznji u sezoni.

Edited by katamaran
Link to comment

Tovatna ce ti naskoditi jer ce da skuplja sve i pesak i bilo sta. ona je predvidjena za kola za lezajeve i zglobove unutar gumenih manzetni dakle u zatvorenom

Edited by kapetanm
Link to comment

meni ovo prva zima gde nisam prekidala sezonu. bilo je svega desetak dana tamo oko nove godine kad nije moglo da se vozi

 

Kad sam bio mlad i neukusan vozio sam bukvalno po snegu i ledu. Sad me tesko naterati kad nema bar 20

Tovatna ce ti naskoditi jer ce da skuplja sve i pesak i bilo sta. ona je predvidjena za kola za lezajeve i zglobove unutar gumenih manzetni dakle u zatvorenom

Godinama je koristim i za sad mi nije naskodila osim sto stvarno skuplja prljavstinu. Ima svojih dobrih i losih strana

 

http://www.bikegremlin.com/2015/06/19/mast-za-lezajeve-bicikla/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...