Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja jedared reko da mi ne pada na pamet da vozim na nula stepeni i sl, ispo tu neka jajara. :(

 

Inače, na bajs nisam seo od one avanture do Vršca.

 

Ne znam jel ste pratili onog kralja Šibalića što je vozio do Tokija? Lik je lud ko struja, nema gde nije prošao... Ja počeo da pratim negde kod najvećeg pakla, Mongolije... Dođe pre neki dan.

Pff, lako je tako, sa sponzorima.

Meni je Sneza sedamnaest puta veci car.

Taj lik mi antipatican, em je nepismen, em previse srbuje za moj ukus.

Link to comment

jajara nego sta!!!

 

izdali ste hardcore!  :mad:

 

Ma meni je bike više avantura nego rekreacija jer pikam i basket, odbojku, fudbal i tenis ponekad, ne može se sve, a pogotovu ne na 0 stepeni kad mi se faca smežurava na -. Hvala, to vama nejajarama :D

 

Pff, lako je tako, sa sponzorima.

Meni je Sneza sedamnaest puta veci car.

Taj lik mi antipatican, em je nepismen, em previse srbuje za moj ukus.

 

Sumnjam da sponzori mogu da ti uliju snagu kada voziš kroz Mongolski pesak. Jeste, Srbuje to much ali sve to nema veze sa tim da je u pitanju ipak veliki poduhvat, i fizički i mentalni.

Link to comment

ja se uzasavam voznje busom na posao...doduse ujutru je previse rano i u busu je mrtvo i nema nikoga a u povratku imam linijski taxi pa mogu da izbegnem uzas gradskog autobusa ali cena nije znamearljiva a i lepo je vreme..u januaru cu biti slobodna a za dalje cemo videti..ali planiram bicikli kao osnovno prevozno sredstvo dokle god bude moglo

Link to comment

Dobar je ovaj video. Ja sam vozio od Golupca do Kladova niz Dunav. Prelepa priroda.

 

Ja od Golubca,ne baš do Kladova, ali do auto kampa u kome smo bili smešteni, verovatno sam spominjao ovde. Najlepša vožnja ikad. Nikad nisam u životu bio srećan na bajsu kao tih 100ak kilometara, tj na tom delu koji ide pored Dunava. Sve je to deo Dunavske rute ali se baš malo pred  Golubac izlazi pored same reke. Mada je fenomenalan i taj deo pre Golubca, selo Vinci i ostala, kao neka vikend naselja. Al što u Vincima ima staza... Kao pisa, uz samu obalu, samo nije preterano dugačka. Par km možda. 

 

Edit: evo staze, mada ponavljam, mislim da sam kačio fotke sa te ture, pa pardon me što se ponavljam.

 

2eZySKn.jpg

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...