Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ma ja ne bih kupio lampu, jer ne planiram da vozim noću, ali desilo se. Već je bio mrkli mrak, neosvetljen avalski put, spust, brzina oko 40km, da li je lanac spao pre ili nakon pada, u svakom slučaju izgubio sam kontrolu, prilikom kočenja, povrede uglavnom povrsinske, na svu sreću.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

Nije baš bilo 40km/h, rekao bih da je bilo 30. Ako se ne varam i dobro si prikočio pre pada? Počeo si da krivudaš levo desno, kočio i kada su vibracije postale prejake, pao si. Meni je delovalo kao da si prešao preko neke rupe ili izbočine i da te je to izbacilo iz ravnoteže.

U trenutku je delovalo baš zajebano jer sam ja bio iza i već sam video kako nalećem na Guapov točak i letim preko bajsa.

A iza nas je bio manji kamion koji je zakočio 2 metra ispred El Guapa.

 

Za noć ne znam šta bih rekao. Ja vozim noću stalno. Pretpostavljam da je problem i Guapovog do ne poznavanja terena jer je Avalski put pun rupa i izbočina.

Link to comment

Ma ja ne bih kupio lampu, jer ne planiram da vozim noću, ali desilo se. Već je bio mrkli mrak, neosvetljen avalski put, spust, brzina oko 40km, da li je lanac spao pre ili nakon pada, u svakom slučaju izgubio sam kontrolu, prilikom kočenja, povrede uglavnom povrsinske, na svu sreću.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Zvuci mnogo zeznutije nego posle prvog opisa. Srecom proslo dobro.

Link to comment

Ja bih rekao da sam samo pao i lakše se ugruvao(imam podliv na levoj butini), ali ovi koji su išli iza mene imali su bolji uvid, posebno momci iz kombija koji su se još više potresli, "kažu, baš su komentarisali koliko biciklista, bilo nas je 4, kaže da je vozio oko 40 i baš se spremao da nas pretekne, kad vidi kako padam, valjda je zakočio na 2m pred.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Ja bih rekao da sam samo pao i lakše se ugruvao(imam podliv na levoj butini), ali ovi koji su išli iza mene imali su bolji uvid, posebno momci iz kombija koji su se još više potresli, "kažu, baš su komentarisali koliko biciklista, bilo nas je 4, kaže da je vozio oko 40 i baš se spremao da nas pretekne, kad vidi kako padam, valjda je zakočio na 2m pred.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

Pa i jesi "samo pao". Samo na sred kolovoza, dok je iza tebe išao kamion. Te dve činjenice malkice dramatizuju situaciju. :lol:

Link to comment

Guapo, kaci sliku :D

 

Inace, ja sam se naravno izgubio posle. Nisam skrenuo u TDrajzera, pa sam otisao skroz dole do autoputa.

Onda sam se vracao (opet uzbrdo, pas mater), dosao do Topcidera i onog penjanja na most. Odlucio da ne zelim tuda (uzasno me nervira onih 10 ulaznih traka, nikad ne znam odakle ce da mi izleti auto). Pokusao da dodjem do Ade i tu se popnem na most. Vozio po mraku kroz park. Nakon deset minuta, dosao na potpuno isto mesto sa koga sam i krenuo. Rekao, a u kurac... Sacekao par minuta da se rascisti saobracaj i uleteo na most. Posle otisao na pljesku i sve ok :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...