Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pa jedino do podnožja da vozimo, da ne penjemo vrh, već da nastavimo obilaznicom pa preko Labudovog b.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

2eeb2c438771cbb7469dfc782dc5da7e.jpg

Edited by El Guapo
Link to comment

Obilaznica nije baš prijatna za vožnju.

Ne znam u kom je fazonu NBG, ali meni je cilj vrh Avale. Tako da ću definitivno ići gore. Ako ti je frka zbog noćne vožnje ti možeš i da se vratiš kada stignemo do podnožja. Mada je bedak da se vraćaš sam.

Link to comment

Ja pre neki dan otisao do vrha Kosmaja i nazad sa mojim preko 10 godina starim Capriolo passatom nickel, izdrzao je bez problema, problem je sto na njemu imam neke gume sa ogromnim kramponima, a evo i dalje me boli dupe da izvinete od sedista... Jel moze neka preporuka za neko dobro sediste do 3-4 hiljade? :)

Link to comment

Stigao u kamionu, šteta levi rog i bol u levoj butnoj kosti, ipak noć nije za vožnju.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Jednom sam se noću vraćao iz Bg-a nekih 30ak km do kuće, tad i nikad više noću, makar imao reflektor umesto svetla i napred i nazad i fluorescentni prsluk koji se vidi sa meseca.

Edited by Mil@n
Link to comment

Uh! Brz oporavak zelim

+1

 

Kako pade?

 

Pre par dana sam kupio za kucu neku police lampu sa cree diodom i ono svetli ko sumanuto. Retko vozim nocu al cu definitivno da uzmem i jednu za bajk. Ova bez problema baca do vrha solitera koji mi je na 50-100 metara

 

edit: ne mogu da nadjem video gde se lepo vidi

 

Kad se odzumira osvetljava veliki krug pristojno jako.

 

edit: a prva voznja na voljenom mi bajku mi je bila kroz Kosutnjak po mrklom mraku bez ikakvog svetla jer sam je kupio na nekom brdu iza :). Nikad vise...

Edited by katamaran
Link to comment

Ma ja ne bih kupio lampu, jer ne planiram da vozim noću, ali desilo se. Već je bio mrkli mrak, neosvetljen avalski put, spust, brzina oko 40km, da li je lanac spao pre ili nakon pada, u svakom slučaju izgubio sam kontrolu, prilikom kočenja, povrede uglavnom povrsinske, na svu sreću.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...