Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

 ne sećam se da je iko ostavljen sam da ide

Kako bi i primetila kada si bila na čelu -_-

 

@NBG: Ne mora sreda, ali tada je najmanja šansa za kišu.

Vreme je nekada posle posla, kako se dogovorimo. Od 16.30h pa nadalje.

Link to comment

Ako je od 16.30 pa kasnije, možda bih mogao i ja da se pridužim, iako još uvek osećam posledice 150km, ali klin se klinom izbija. Ne znam odakle krećete, ali ja bih čekao kod Trošarine.

 

A druga stvar što se tiče ovih grupnih vožnji, ne znam šta je najbitnije za brzinu, bajs, težina ili utreniranost, jer ima likova od po 120 kg na bajsevima od 7-8 i jure samo tako.

Edited by El Guapo
Link to comment

Ja bih mogao da izadjem sa posla u 15/15:30h. Taman da stignem kuci, rucam i spremim se za polazak.

Samo mi je bajs jos blatnjav, pa bih morao preko sajma da idem, da ga operem u servisu. Jedino ako sutra stignem...

 

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk

Link to comment

Može u 17h. Ja sam u to vreme blizu Slavije. Mogao bih da vas čekam kod Karađorđevog spomenika gore u parku. Ili preko puta spomenika.

I pokupimo El Guapa kod trošarine oko 17.15-17.30h

Taman da testiramo ovo:

biciklisticke-trake.jpg

Edited by salerokada
Link to comment

E, posto nisam nikada isao do Avale (nemam predstavu koliko sve to moze sa traje), vidite da ne bude neka "bogu iza nogu" trasa u povratku. Da ne pedalamo po nepoznatim predelima, po mraku.

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

zavidim

inače bici traka je super do malo pre kraja, tad ima par oštrih skretanja pod pravim uglom, za koje se mora gotovo potpuno zaustaviti, što nije baš lako obzirom da se piči nizbrdo. 

Link to comment

Može u 17h. Ja sam u to vreme blizu Slavije. Mogao bih da vas čekam kod Karađorđevog spomenika gore u parku. Ili preko puta spomenika.

I pokupimo El Guapa kod trošarine oko 17.15-17.30h

Taman da testiramo ovo:

biciklisticke-trake.jpg

Vozio sam samo od Banjice do Autokomande i ta druga traka izgleda mnogo ružnije od ove, baš jadno.

Link to comment

Sale, ja mislim da imam tvoj br. Saljem ti poruku posle.

Dakle, sutra oko 17h u Karadjordjevom parku? To e to?

 

Sent from my Nexus 4

Ne mozete malo ranije, mrak pada već oko 6ipo? Do vrha nam treba jedno sat vremena, jedino do podnožja.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...