Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ma opusteno :)

 

Jos kontam da se Sale zeza a od njega je krenula ta prica o novom.

 

Cenim da se seca od ranije da me iritira kad mi se kudi masina pa me namerno cima.

 

All in good fun.

Link to comment

Moguce, ne pravim razliku.

 

Jedno malo upozorenje ko koristi lift. Majstor se malo zaneo pa se zatvaraju skroz iznenada i daleko vecom snagom nego do sad.

 

Juce me zesce spicise kad sam ulazio u lift. Ne bi bilo prijatno da nemam sweet hockey body.

Link to comment

Ma opusteno :)

 

Jos kontam da se Sale zeza a od njega je krenula ta prica o novom.

 

Cenim da se seca od ranije da me iritira kad mi se kudi masina pa me namerno cima.

 

All in good fun.

Ja sam skroz ozbiljan.

Taman posla da ti nesto namecem. Ali, citajuci o stalnim popravkama i zezancijama koje imas deluje da ti treba pouzdaniji bajs.

Link to comment

Pre par dana odgledao video koji su snimila trojica biciklista iz Stare Pazove.

Krenuli su vozom iz Pazove do Ljubljane , a zatim biciklom do Trsta i onda jadranskom obalom od Trsta do Bara. Kompletna slovenačka, hrvatska i BIH obala i dobar deo crnogorske obale. Čini mi se da je bilo oko 1300km...

Link to comment

Ja sam skroz ozbiljan.

Taman posla da ti nesto namecem. Ali, citajuci o stalnim popravkama i zezancijama koje imas deluje da ti treba pouzdaniji bajs.

Utisak vara. Ko sto rekoh savrseno sam zadovoljan kolko je pouzdan. Svojevremeno si mi preproucivao novi zbog pucanja kineskog imbusa u srafu pa sam zato mislio da se zezas, 

 

Od kvarova koje sam imao ove sezone jedino su pogon i pedale bili zbog dotrajalosti al je to sad zamenjeno pa je malo sta ostalo matoro na bicikli.

Edited by katamaran
Link to comment

pa daj video ovde :)

Evo, sumnjam da će da imaju nešto protiv. :) Znam momke baš dobro, da su javili pre, možda bi i krenuo :D

 

Inače, imaju problem malim sa tim klipovima, uglavnom su predugački, ako se mene pita.

 

Link to comment

Danas sam vozio sa ciklosvetom last minut do Carske bare, crko sam, oko 150 km sam prevezao, izašo iz kuće oko 7.45, vratio se oko 19h, povratak je bio pakao, uglavnom su svi otišli i vozio sam sam. Ove vožnje su maltene trke i svakako nisu za početnike i rekreativce sa Ade i Keja sa biciklama jeftinijim od 1000eur. I uopšte ne vidim zadovoljstvo provesti čitav dan na bicikli pedalajući do iznemoglosti. Mogu još dodati da ga ne osećam, evo nakon 6 sati po meni bi ove vožnje trebalo vremenski da traju 2-3sata, a ne ceo dan, kao fora je voziti čitav dan ne znam dokle, i sve vreme juriti ko da si na điru, bez da staneš da popiješ vodu, nešto pojedeš, isp**šaš se... Ok možda sam zalutao na ovu vožnju, ali mislim da bi trebalo organizovati i neke lakše ture.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

I ja sam tako jednom ostavljen na putu, a drugi put sam ih sam ostavio. Nadje se u grupi nekoliko nalozenih koji voze kao da se trkaju i onda povuku ostale. I tada to ne lici ninasta. A 150km je predugacka tura za rekreativce. Po meni od 60 do 100km je idealno za opustenu jednodnevnu voznju.

Link to comment

meni se ide al sam sredu već ispunila obavezama..

kada smo išli u smederevo, krenulo je oko 60 ljudi, i vrlo brzo su se formirale grupe - brzi, srednji i spori. ne sećam se da je iko ostavljen sam da ide, to baš ume da smara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...