Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

...

 

Vrlo lako moze da se desi da ti je cangrljala od pedale.

 

nadam se, mada mi je serviser rekao da su se ljudi javljali sa tim problemom i da to podleze garanciji te da ponesem garantni list.

Link to comment

To moras da naucis kako se gura. I sam sam iskasapio noge tokom godina na tu foru :)

 

resenje je ne gurati nego voziti :)

Edited by katamaran
Link to comment

Naravni ne nadjoh ni na nbgd. Samo sam dzabe dodao petnestak kilometara sa rancinom na ledjima.

 

Kad mi sledeci put neko kaze da je ranac bolji od korpe samo cu se grohotom nasmejati.

 

Sad sam stigao na plazu... Necu kuci do 11. Mislim da sam eksirao 2 litre vode.

papricice, ima korpi na kupujemprodajem: http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data%5Bpage%5D=1&data%5Bad_kind_type%5D=all&data%5Btip_oglasa%5D=all&data%5Bcategory_id%5D=930&data%5Bgroup_id%5D=945&data%5Blocation_id%5D=&data%5Bcondition%5D=&data%5Bperiod%5D=&data%5Border%5D=posted+desc&data%5Bkeywords%5D=korpa&submit%5Bsearch%5D=Tra%C5%BEi&data%5Bprice_from%5D=&data%5Bprice_to%5D=

Link to comment

izadjem napolje sad da se provozam kad na semaforu se cu neko ,,tuk,, i blokira mi zadnji tocak/kocnica..samo srecom se to desilo skoro ispred servisa/prodavnice kod sajma,odem udem kaze cova pukle zbice/kriva felna/celicna glava koja ostri zbice pa ce pucati stalno/da menjamo tocak,dobar dan/dve hiljade din..

 

ali svakako je sreca da se to desilo bas sad i tu nego u onoj njivi i pustinji na putu do posla gde bi mogla samo da guram bicikl 6km i nista drugo

 

nego nervira me sad taj neki majstor,za kog sam i sumnjala da nema pojma ali mi je bio najblizi/jedini u selu, koji mi je prosle nedelje skidao taj isti tocak i gumu i nista nije video/primetio - kreten!!!

Link to comment

Mogao sam da imam gadan problem zbog budalastine...

 

Danas u brzini ispomeram brzo volan levo desno da bih izmanevrisao i provalim cudno ponasanje volana al pretpostavim da to nova korpa malo zanosi...

 

Krenem kuci sa Ade i srecom provalim da rucica volana seta levo desno samo tako. Ne u odnosu na tocak nego na zemlju.

 

Imao sam brilijantnu ideju da odem kuci pa tamo dsa sredim al sam srecom odustao posle provere kolko seta :)

 

Odem kod majstora i covek odma provali da lula samo sto nije ispala kolko se izvukla. Ne mogu da ga ubedim da je nisam pipnuo dve godine od stavljanja. Osta covek ubedjen da sam je ja previse izvukao.

 

I tek posle 5 minuta skontam u kom zecu lezi grm. Skoro svaki dan u povratku kuci nailazim na ogromni ivicnjak na Terazijama koji prelazim tako sto polako pridjem i onda cimnem volan na gore uz nagli pritisak na pedalu. Garant sam ga tako izvlacio milimetar po milimetar...

 

Ne kapiram samo kako ored srafa al mozda se i on odvrtao u tom procesu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...