Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Buduci poklon od Vesica i Malog. Pretpostavljam da ce uskoro biti postavljen u Brace Krsmanovic

 

znak.jpg

 

Dragi biciklisti drzite se obavezne trase...

 

Valjda majmuni nece dirati to parce staze do zime

Edited by katamaran
Link to comment

Puce mi korpa na biciklu. Ta korpa je preterala vise nego neki automobili :(

 

Nisam siguran da imaju u Pirani al sam srecom provalio vise radnji preko puta Ade

 

Kad mi je otisla pedala imao sam u dinar kolko mi treba. Sad ce mi ostati 20 kinti kad kupim korpu.

Edited by katamaran
Link to comment

Neka ideja gde u BG kupiti istu ovakvu korpu?

 

s-47410-1391508938.jpg

 

Kapriolo je ima na sajtu ali u jednoj prodavnici gde treba da je ima (Zagrebacka) me ubedjuju da sam ja to nesto lose video i slicne budalastine a u drugoj NBGD mi preko telefona rekose da imaju ali belu (wtf?)

 

edit: Zagrebacka mi je usput i imaju cetvrtastu al mi bas ruzna

 

 

Ne bi me mrzelo da skocim sutra do NBGD da vidim na licu mesta al me zajebava pedala.

 

Skoro sam uzeo nove pedale u Pirani i pre neki dan krene de mi se otezano vrti leva. Danas svratim i covek mi kaze razradice se a ako se ne razradi za neki dan dace mi nove. Kod zelenjaka mi otpadne pedala  :frust:  Zablokira pa onda sa svakom rotacijom krene da se odvrce navoj. Jedva sam stigao od Zelenjaka do Kapriolo servisa u Resavskoj. Sutra cu da vidim kako cu do Pirane...

 

Jel ima sanse da na buvljaku naletim na ovakvu korpu? Ovu moju sam tamo kupio al pre sto godina.

 

edit: imam i neku kombinaciju da posaljem ovu moju u cetvrtak na varenje pa da mi  je vrate u ponedeljak. Mozda i uradim to ako iskopam neki ranac na par dana. Odneo bih je i u BG na varenje al pojma nemam gde

 

edit 2: varenje verovatno otpada. Navodno je neki materijal za koji treba specificna elektroda.

 

Skocicu sutra na NBGD kad zamenim pedale pa sta nadjem...

Edited by katamaran
Link to comment

Naravni ne nadjoh ni na nbgd. Samo sam dzabe dodao petnestak kilometara sa rancinom na ledjima.

 

Kad mi sledeci put neko kaze da je ranac bolji od korpe samo cu se grohotom nasmejati.

 

Sad sam stigao na plazu... Necu kuci do 11. Mislim da sam eksirao 2 litre vode.

Edited by katamaran
Link to comment

Ovaj pun ko oko jer su me iskusno natovarili kad vec idem tamo. U korpu stane i vise stvari a ne osetis da imas nesto na bicikli.

 

Cak sam je tovario daleko preko deklarisanih 5 kila. Dok sam radio sa picima natovarim dvadesetak flasa raznog alkohola pa pravac isporuka od centra do Tosinog Bunara. Cas posla stignem

 

Ne mogu da je prezalim. Il cu kupiti slicnu cetvrtastu veceras u Zagrebackoj ka krenem kuci il cu poruciti ko moju preko neta pa cekati par dana

Edited by katamaran
Link to comment

Probaj jednom korpu i zaboravices sve tregere. Once you go black you never go back :)

 

Poklekao sam i kupio cetvrtastu korpu. Nisam imao vise zivaca da se zajebavam. Na oko mi deluje malo plice id one i to bi mogla da bude mana.

Link to comment

5344velika.jpg

 

:)

Na kraju cu ipak da posaljem i moju staru na varenje. Probno sam napunio ovu novu i deluje mi ok. Malo me plasi sto je naizgled plitka pa bi moglo nesto da ode u tri lepe kad naletim na rupu u brzini.

 

Al sto sam imao glupu situaciju u nbgd Kapriolu...

 

Konacno nadjem korpu kakvu trazim al - bela  :isuse:  Izgledao bi ko da sam je maznuo iz neke bolnice.

 

I onda objasnjavam prodavcu da mi treba tacno takva al mi je bela odvratna. Tek sam posle povezao da je covek albino...

Edited by katamaran
Link to comment

Nikad plasticna pedala. Ako si stavio aluminijumske ko ja sto sam stavio verovatno se ni sa njima neces previse usreciti. Mada je jako udobna za voznju dok radi.

 

132088_0.jpg?itok=hwiXNvcB

 

Ovakve samo crne. Jako brzo leva pocela da blokira. Jos me majstor ubedi da ce se razraditi i kao vozi par dana pa cemo ti zameniti ako se ne sredi. Poslednjih 2 km do kuce je toliko blokirala da je pocela da se odvrce sa svakom rotacijom. Otpala mi deset puta do kuce. Sad su mi zamenili tu pedalu al vec gledam koje cu nove da stavim. Ici cu na skuplje jer se ovde stednja ne isplati.

 

Vrlo lako moze da se desi da ti je cangrljala od pedale.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...