Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Nego tebi neki dan rekoh da mozes da prodjes obilaznicom sa detetom a od tad uzas tamo. Poslednjih par dana nalecem na mnogo vise autobusa i slepera nego do sada. Pozitivno je sto je na samoj Hercegovackoj sad ostavljen duplo siri prolaz pa uz pazljivu voznju ipak moze prilicno opusteno da se prodje. Parce pred sam pruzni prelaz je najkriticnije

 

http://binged.it/1IMFXbg

Link to comment

planiram i ja da idem do smedereva baš - nisam znao da ima toliko??

 

pre dva dana - 50km Divčibare-Kosjerić. dosta mi bajsa za neko vreme...

Link to comment

Ode Toplica :(

 

Rade jos sutra pre podne tako da sam po svoj prilici obavio svoj poslednji soping tamo.

 

 

Toplica, sirotinjska majka. Pola Karaburme je kupovalo u njegovoj radnji. Rok trajanja malo istekao, roba malo pokvarena, ali sta ima veze.

Malo je i hapsen zbog toga.

Link to comment

Toplica, sirotinjska majka. Pola Karaburme je kupovalo u njegovoj radnji. Rok trajanja malo istekao, roba malo pokvarena, ali sta ima veze.

Malo je i hapsen zbog toga.

Naleteo sam na to kad sam nesto guglao gde mu je druga radnja.

 

Neki dan sam kod njih uzeo kilo Linolade za 200 kinti. Negde oko mesec dana do isteka roka. Svidjali su mi se sto su imali neke stvari kojih nije bilo po drugim radnjama.

Link to comment

Karaburma i do juce Savamala. Pisem tacnu adresu za Karaburmu kad dodjem kuci.

 

Danas sam jurio po autobuskoj da kupim 2l jer na celoj jebenoj Adi nema i jedva nadjoh kod zeleznicke. Posle na reku izasao js odvratnijim putem od Hercegovacke. Do Ade se kokiska natavno ugrejala pa sam ipak morao da kupim i sveps :)

 

Kod Toplice bio super izbor i uvek stignem do Ade pre nego sto se ugreje.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...