Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

kizjah ako si u beogradu, svrati u kičn pa ga vidi uživo, ako ne, sutra kačim sliku. 

edit

zapravo je isti kao taj sa slike

Edited by belch
Link to comment

:rolf:

 

 

I onda se setis koliko kretena razmislja ko ova pezo budaletina...

 

Mene posebno izludjuje kad mi sviraju da se pomerim 50 metara pre zatvorenog semafora. Ko da mu zivot zavisi od toga da stigne na semafor 1.4 sekunde ranije

Edited by katamaran
Link to comment

Oni sto iznajmljuju bicikle na pocetku makiske strane Ade imaju servis i prodaju delova? Sad mi pedale riknule a nisam odusevljen onima iz Pirane.

 

Jedna molba ako ima dokonih. Sajt markoni sporta je neupotrebljiv sa telefona pa ako neko moze da pogleda cenu obicnih malih metalnih. Ne znam da li da uzmem pedale u Pirani il da ipak odem do njih.

 

Edit: Trazim ovako nesto bilo gde samo ne u pro bajku

 

http://probike.rs/wellgo-c-127-pvc?search=pedale&page=2

Edited by katamaran
Link to comment

Hvala puno. Jel te mrzi da hotlinkujes slike? Ili direktan link do proizvoda.

 

Edit: Ne kapiram kakav pvc kod onih gore. Vozim sa takvim belim godinama i full su metalne

Edited by katamaran
Link to comment

utabane staze za spuštanje na košutnjaku su zakon. 

juče sam malo istraživala, sramota me, živim u bgu 4 godine a ne poznajem košutnjak ni malo. 

 

i kad će nešto ovako kod nas da bude

Edited by belch
Link to comment

ja ovih dana idem na posao bajkom 10km(mozda malo manje) x 2

a posto je vracanje sa posla oko podne obucem tanku,tanku pamucnu majicu dugih rukava,ponesem flasu sa vodom i polivam se po glavi,predobro je!deo se slije niz ledja i pokvasi majicu pa je taj trenutak odmah posle najbolji..ionako se sve osusi za 2min..

Link to comment

Nisam vozio nekoliko dana zbog bolesti (tako me je lepo spicilo da sam izgubio pojam o vremenu pa ni ne znam tacan broj dana) i danas mi je konacno bilo nesto bolje pa posle kraceg razmisljanja naravno odlucim da odm na voznju.

 

Taman pomislim kako mi je super na bajku one in a million momenat- kad sam prolazio ispod nadvoznjaka kod 25. maja sa  plafona otpadne ogromna kap vode i naletim tacno tako da je pokupim facom  :isuse:

 

Nesto kasnije provalim da mi skljoca pedala...

 

Vozim tako dalje i snimim devojku kako sedi ispod onog duda iznad kanalizacionog ispusta. Na trenutak sam se razmisljao da li da joj kazem da tu gde sedi obicno plivaju fekalije kad je veci vodostaj...

 

i onda desetak metara kasnije urge to kill rising momenat

 

stoka.jpgSto je najgore mogao je da bude parkiran i van staze u punoj hladovini al sto bi se mucio...

 

Posle kontam da je verovatno od one sto je sedela u fekalijama. Ako je njen bas je izabrala adekvatno mesto da sedne

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...