Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

dobro brate to je soma dindzi, nisi stavio nesto skupo.

 

 

to i ja kazem. Neprijatno me je iznenadila al daleko od toga da sam se nesto potresao zbog toga.

 

Najvise me je smorila zbog mesta pucanja pa sam imao dosta cimanja do servisa. A mozda me je i kostala para jer sam bio u sred price sa onim strendzerkama sto su htele da prodaju bajkove sa bisagama. Onako u brzini sam im predlozio da probaju u Pirani al posle cujem da nisu stigle dotle.

 

edit: sve mi se nesto cini da su te usrecili u pro bajku :)

 

umesto da me nazovu

 

Kad sam svojevvremeno ispizdeo na njih sto su mi samoinicijativno radili neke stvari koje nismo dogovorili (i tako utrostrucili dogovoren racun) car mi rece da ne mogu oni da zovu za svaku sitnicu. Hajducija.

Edited by katamaran
Link to comment

pocinjem da sumnjam da je i sa gumama za biciklo isto kao svim proizvodima za istok vs zapad. moje te iste tvoje shwalbe sam dobio pre 5 godina sa bajkom, mozda i jace, i tek sam ih zamenio pre mesec dana. nisam cak ni morao da ih menjam, nego mi zaredom 2 puta puce unutrasnja napred i pozadi pa kao ajd da mi se to ne desi u nekoj nedodjiji. videcemo sa ovom novom, u voznji (kad ne struze :) ) deluje dobro...

Link to comment

Problem sa gumama kod nas, sto ima dobar broj istih, koje su poduze vreme stajale u magacinima a kasnije vesto rasprodate sa nekim popustima ... Na zapadu se to jednostavno ne moze desiti.

Link to comment

ovo poslednje ima smisla. mada danas pricam sa starijim kolegom biciklistom i on kaze da sam bitnu stvar zaboravio a to je da ja imam 64 kg a on koji trosi gume mnogo brze preko 90 (krije tacnu cifru) 

Link to comment

ne verujem da se stajanje u magacinu odnosi na schwalbe kada je taj uvoz poceo skoro, pre godinu dve dana.

nateracete me da vidim da li ove skuplje imaju neki date tag kao ove za kola

Link to comment

I meni ovaj iz Pirane pomenu stajanje u magacinima kao faktor.

 

Jel onu zirafa biciklu stalno vozi isti lik? Jednom sam ga video kako je vozi na Adi po travi gde sigurno nije lako ni sa obicnom a pre neko vece je oko 22-23h projezdio mracnom Makedonskom :)

 

edit:

 

6383735_orig.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

takodje bih probao i skrljao se, ali nemaveze brzoprodje... mora da je prejako onako odozgo :) 

pada mi na pamet da pokrenem slican projekat, jebome otac sto ga nisam slusao kada je hteo da me poduci varenju, doduse aparat je u garazi proba se ne placa a imam i dva rashodovana celicna rama... 

Link to comment

bilo bi ok samo da mi posalje fotku rama (mozes i ti) pa da pokazem matorom (on je bolestan i ne moze da vari) ali bi mogao da proceni da li je to posao za mene kao pocetnika.

e vec se vidim kako u prolazu pljackam komsijske vocke potkresane taman tako da ne moz da dovatis ako si ispod 2m 

Edited by kizjah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...