Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

I wish :)

 

Cak stigao do one prodavnice u Branka Krsmanovica i tu se setim da sam zaboravio dorucak. Posle se vratim do Zvezde i ostanem i bez gume i bez bureka jer nije bilo s mesom :(

Link to comment

Nisam znao da tu ima Kapriolo. Kolko znam oni sad imaju i servis u svim radnjama pa bi mi bili prvi izbor. Svaka cast kicnu al bi me mrzelo da se mlatim sa alatpm za par stotina dindzi. Posebno kad dan krene ovako sugavo.

Link to comment

pukla ti je unutrasnja?

ja vozim schwalbe smart sam gumu koju sam kupio sa polovnim bajsem, verovatno je stara bar 4 godina, uopste nema krampon na sredini, maltene se uopste ne cuje sto mi odgovara... i zato nosim alat i rezervnu unutrasnju. pa me zato zanima sto si menjao spoljasnju i sta si uradio sa starom?

Link to comment

Zamenio sam i spoljasnju jer je bila dosta potrosena. Staru sam ostavio u servisu.

 

Rubena uopste nije na ceni a trajale su mi sto godina. Izvikani Schwalbe (cx comp) me je nacisto razocarao.

Edited by katamaran
Link to comment

i otud onda liku na buvljaku gomila malo potrosenih guma vrhunskih proizvodjaca po ceni od 500 kinti a moze i za manje

ja sam proslog vikenda sa ortakom pazario 2xscwalbe racing ralph tubular handmade za soma i pritom izgledaju kao da nisu koriscene (cena novih preko 100e) i sada su na oglasima jer za njih idu spec. tockovi...

Link to comment

Za ovu moju bi samo lud covek dao pare :)

 

Izlizana plus se sa strane pojavilo nesto cudno. Pretpostavljam da je zbog prevelike tezine i pritiska ispucala nekakva "armatura" u samoj gumi.

Link to comment

Naravno da sam je kupio novu. Posle skoro godinu dana ko bi se baktao sa reklamacijom. Na stranu sto ti za reklamaciju treba dokaz o kupovini a taj fiskalni racun je odavno bacen :)

 

Nije to ni bila tako skupa guma da se previse brinem oko toga.

 

edit: vidim da je sad 1300.

 

edit 2: ovu sam stavio

 

SPO-0079_1.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

izvini ako sam dosadan, ali prosto neverovatno mi je da nova guma za bajs traje godinu dana, ja napred trosim kenda kwick vec 7 godina (na predhodnom bajsu pa od ove godine i na univegi) rekoh nisam fanatik ali prosecno dnevno tokom sezone tucem preko 20k sigurno, putevi su nam potvrdjeno najgori u srbiji plus dosta vozim offroad, razumem da se zadnja trosi mnogo vise i otud sam ostavio scwalbe bez traga da joj iscedim dushu i tako evo predjoh preko soma km za 4 meseci (ne znam tacno puko mi je runtastic) bez defekta...  

ps. na kraju ce me pranje ulica naterati da menjam, imao sam dva proklizavanja zadnjeg tocka sacuvaj bobe kako nisam pao

Link to comment

I mene je neprijatno iznenadila :)

 

Al ipak ovo je bila godina prilicno intenzivne voznje. Od proleca je retko koji dan prosao bez 25-30km i to mahom po betonu. Mada opet kad sam stavio one Rubena sto sam pominjao vozio sam i vise pa su mnogo duze potrajale.

Edited by katamaran
Link to comment

dobro brate to je soma dindzi, nisi stavio nesto skupo.

 

ja sam naravno odneo bajk na more sa sveze namontiranim gumama i ispostavilo se da su mi jedva nabili tocak sa ovolikom gumom (veci presek profila) u postojeci ram sa blatobranima. ozbiljno sam popizdeo kada sam video jer mi je naizmenicno cesalo a kada nije bilo je bukvalno na 1 mm od blatobrana koji je pomeren na najdalje. 

 

ne razumem sta u glavi imaju ti ljudi koji to rade. naravno uvek ce biti ovaca za sisanje ali umesto da me nazovu i kazu mi da ta guma, koju su oni predlozili, ima preveliki profil za moj bajk, oni su to na silu tu nabili a ja sada mogu da se jebem ovako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...