Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

sad ću i ja

negde u šumi je sigurno bolje nego unutra

ma super je napolje. Od svih ovih vrelih dana samo sam jednom patio za klimom zato sto sam se zeznuo pa pojeo nesto tesko na pocetku voznje.
Link to comment

Vozio ja danas, prepodne. Vetar kida. Leskario na Adi, oborio ga pravo meni na nogu :D

 

Ona lula nova popravila malo situaciju. Bolji polozaj, iako je sada volan kruci

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

i ja sam menjao lulu i volan pre neki dan, sa black comp (lula 90mm+volan 600mm) promenio na easton ea30 120mm i bontrager 620mm, tako da je polozaj itekako drugaciji, i sad sam u dilemi da li je bolje ovako, vise savijen, sto mi odgovara na asfaltu ili onako, u opustenijem polozaju sa osloncem vise na sedistu? 

Link to comment

Hoce li se voziti negde sutra/prekosutra?

Ne racunajuci KM...

 

@kizjah

 

Niko to ne moze znati bolje od tebe. Kako si odmorniji, kako te manje boli, taj je polozaj bolji

Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Pominjali smo blesave havarije pa da vidim jel ima neko ludju od moje danasnje...

 

U Dusanovoj u brzini naletim na slivnik i stender(nogica) se otkaci i umota oko zadnje osovine uz instant kocenje. Srecom imam dobre reflekse pa stadoh bez posledica jer mi levo zuje kola a desno tramvaj. Okacicu sliku veceras jer mi niko nece verovati da je moguce:)

Edited by katamaran
Link to comment

Pominjali smo blesave havarije pa da vidim jel ima neko ludju od moje danasnje...

 

U Dusanovoj u brzini naletim na slivnik i stender(nogica) se otkaci i umota oko zadnje osovine uz instant kocenje. Srecom imam dobre reflekse pa stadoh bez posledica jer mi levo zuje kola a desno tramvaj. Okacicu sliku veceras jer mi niko nece verovati da je moguce:)

 

dobro si prošao.

i mene nervira ta nogica sto ide u stranu i ponekad je zakacinjem pedalom.

dodje mi da je skinem.

Link to comment

Nikad nisam imao nogicu, niti planiram da je stavljam... Na zalost , moram danas da propustim KM , stizu mi z i deca sa Zlatibora  u 18 h i to bas na autobusku gde ce biti ludnica   :isuse:

Link to comment

Nogica je zakon. Nova vec stavljena :)

 

Btw neko je ranije pljuvao Piranu a ja za sitnice imam skroz ok iskustva.

 

Pukla mi kod Planeta pa sam prvo probao kod njih 600 kinti neka bela ruzna plus iritantan prodavac -domindzenja. Skocim u luku do Kapriola oni ne rade. Na 25. Maju neka jos ruznija 1200. Na kraju u Pirani nadjem savrsenu sa sve montazom za 300 kinti. Pre neki dan sam kod njih uzeo super veliku torbu za 500 a mislim da ni na oglasima nema za te pare

 

@Garcia

 

Ako je mnogo klimava ja bih razmisljao o zameni da ti se ne desi sto i meni.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...