Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Sad bih kvotovao onaj post gde Glas kuka kako se na 340om kilometru voznje do Bugarske neki lik raspao cim se predje 30kmh, a on ne moze tako sporo da vozi :/

Link to comment

pa super ti momak sto se ne djorate.

pa ja na njegovom ne mogu da dovatim korman, dok bi on na mom udarao kolenima o korman :)

Ne zalim se ja, sto je tezi to je stabilniji

Link to comment

Sad bih kvotovao onaj post gde Glas kuka kako se na 340om kilometru voznje do Bugarske neki lik raspao cim se predje 30kmh, a on ne moze tako sporo da vozi :/

 

Haha, kako si "ulepšao"... Ako ćemo da budemo precizni, lik se raspao na (bukvalno) 23.kilometru tj kod Žablja i to do Rumunije, a ne do Bugarske. :P Pri tom smo vozili samo ravno a kakva je to blagodet skonta čovek tek kada malo počne da dušu ostavlja po kojekakvim uzbrdicama... Pri tom, ako znaš da si baš toliko nespreman, po meni je neka kultura i poštovanje drugih da ne kreneš. Da ne pričam da smo par dana pre te vožnje vozili jednu kratku lokalno od 20, 30km, lik je na pola zaostajao za nama tipa 2km. Nisam ja u fazonu da se vozi 50 na sat, ali u turi koja nije mala a mora da se izvoza za dan, a mi smo tada vozili nekih 160km, nije baš pametno da zaglaviš u noć, pa smo u Bratislavu ušli po mraku na putu gde su pored nas zujala kola sa po 150 na sat. I vozili u proseku manje od 20 na sat. 

Link to comment

Bratislava via Rumunija. Mnjah...

 

Nego, da li je moguce da nemate salvet za gume i kocnice? Ima da odem na cikloberza forum, a vise cesite posle[emoji19]

Link to comment

Ta nije za mtb, a nemaju ni jednu slicnu u ponudi. Uzimam slik, ili slik sa kramponcicima sa strane. Jedino da nadjem model i da cena bude ok.

 

Ne znam za dimenzije. Moje su 26*2.10, a one Conti 26*1.9.

Da li bih morao unutrasnju da menjam u tom slucaju? Da nije preusko tih 1.9 za voznju (laganu) van asfalta?

Link to comment

Ta nije za mtb, a nemaju ni jednu slicnu u ponudi. Uzimam slik, ili slik sa kramponcicima sa strane. Jedino da nadjem model i da cena bude ok.

 

Ne znam za dimenzije. Moje su 26*2.10, a one Conti 26*1.9.

Da li bih morao unutrasnju da menjam u tom slucaju? Da nije preusko tih 1.9 za voznju (laganu) van asfalta?

 

Ja furam ovo (Hurricane).

Ne moraš da menjaš unutrašnju.

1,9 ume da bude usko za offroad. Hurikejn je 2.0. To je taman i za asfalt i za njive.

Link to comment

Da, te su kao Double fighter - polu slik. Jedino sto su 300 rsd skuplje.

A za kocnice? Pretpostavljam da su one Shimano ok? Bolje od ovih serijskih na Capriolu, sigurno.

I servis... Dajte preporuku. Ful rasklapanje, pranje, podmazivanje. Jel bi mi montirali ove dodatke, fri ov cardj?

Link to comment

Za kočnice ne znam. Trebalo bi da su bolje, ali dosta zavisi od paknova. Možda je bolje da uzmeš neke dobre paknove. Ja sam uzeo ove i osetio sam razliku u kočenju. Doduše, stari paknovi su mi bili stari 6 godina, pa je i moralo da se oseti.

Za servsi ne znam šta ima na NBG-u. To će bolje znati Delija. Pominjali su još neki ljudi neke servise.

Ja radim u Probike-u, ali npr. Katamaran njima nije zadovoljan. Njih bi mogao da pozoveš i da pitaš naplaćuju li ugradnju delova. Znam da hoće da naplate neke sitnije delove, ali meni su bili nudili da mi besplatno prebace zupčanike kada je trebalo ćaletu da promenim zadnji točak. Naravno, točak bih kupio kod njih.

Neko je pominjao kao dobrog i ne preterano skupog onog lika koji je otvorio servis iza Stenke.

Link to comment

PItah jer nikad nisam vozio više dana, tj dva po više km, ne znam kako bi mi noge reagovale u takvoj situaciji, moraću i to da probam.

Nije strasno ak9 se ne preforsiras.

Toliko je dobar osecaj boti na putu da ni ne razmisljam o tome da cemo kada zavrsimo zapravo biti na moru.

Htela sam danas da svratim do kadinjace dok 'odmaramo', al je put grozan, osuncan i konstantno uzbrdo, pa sam posle nekih desetak km odustala i vratila se nazad. Dovoljan ce mi biti uspon na taru, a kadinjacu cu ostaviti za neki drugi put.

Link to comment

Juce sam mislio kako je bas super voziti na 34 jer svileni ostanu kod kuce pa nema guzve. Dok nisam shvatio da sam i ja svileniji nego sto sam mislio  :cry:

 

Za danas sam se premisljao da li uopste voziti jer je bilo najavljeno 37 a sad vidim da najavljuju i 39.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...