Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

I na kraju nisam otisao. Otkad mi je baba umrla deda spava vikendom kod nas i bas nocas je hrkao nemoguce. Struze cerovinu sve u 16. U 6 sati sam odustao od spavanja i cekam da se probudi pa ja da legnem da spavam. Sad me turite na ppprobu sa slikom onog dzukca iz crtaca sto mu krvave oci jer ne moze da spava od hrkanja cimera.

Link to comment

Namazi se kremom ipak, da ne pregoris dok spavas :ph34r:

 

Nego, da se vratimo meni...

 

http://probike.rs/gume/26%22/CONTINENTAL-Double-fighter

 

http://probike.rs/kocnice/Shimano-V-brake (x2)

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/odeca-i-obuca-78/rukavice-87/handcrew-rukavice-3d-gel-1

 

Jel su ove gume OK? Sada teram slik, nadam se da ne bi mnogo oduzele brzinski. Za kocnice ne bih uzimao rucice, samo klesta. Treba mi i servis gde nude ono "rasklopi-operi-podesi-podmazi-sklopi" servisiranje (a da ne deru previse, naravno). Hteo bih i da mi povise malo volan. To moze dodavanjem onih prstenova, ne?

 

@Delija

 

Idem na Adu sad, tak da nish od mene

Edited by nbg4ever
Link to comment

Bike oprema u intersportu na "akciji", zemio sam konačno one "bajserice" sa postavom, genitalije su nestrpljive da vide kako jastučići deluju u praksi. :D

Link to comment

I kako ide života ti? Vredi li novaca?

 

Ovako na oko deluje jbno savršeno, prelep bajk. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ako se krene matematički ...obruči su 250 dolara...etc....to je prilično ispod cene novog,

a ovaj je u besprekornom stanju, plus što je našpanovan, pizdarija jedna.

 

Ja godinama teram fine city bajkove i više sam za kruzing opcije i udobnost,

ali prvi šok je naravno težina jer je full carbon frejm što zauzima najveći deo cifre.

 

Drugo kada ga pokreneš shvatiš da za toliku konstrukciju treba neverovatno malo snage da bi ubrzala,

i onda voziš i kliberiš se. Ortak, sada potencijalan kupac i ozbiljan drajver, krenuo je u kao kratku probnu vožnju oko 19h......ja pošo, nisam mogao da čekam više..njegov mobilni osto kod prodavca.

 

Javio mi se kasnije...sutra ide da ga proba na nekoj brdovitoj relaciji.

On je iz te priče...i trenutno tera ozbiljnu Meridu od 400-500e (realna cena polovne na oglasima) koju je planirao da proda. Sada se plaši da ovo ne ispusti. Kaže da je očekivao taj efekat ubrzanja, ali mu je najveći dojam snažno kočenje pri većoj brzini...kaže ništa se čulo nije a sa 30km na nulu ,,just like that,,. 

Ovaj remote za vile je jako simpatična opcija, ali potrebna koliko i grejanje volana u kolima...vuče i to stotinjak jura pretpostavljam.

 

Prodavac kaže da nema problem da proda modele u ovoj klasi, zato i nije hteo da spušta ispod 1100e.

Nju je dobio tako što je dao neki besniji trek KTM 29-ku i doplatio nešto.

Edited by Musky
Link to comment

Danas tara mora pasti!

Inace i moj sledeci planinac mora biti karbonac, moj kjub ovako natovaren trzi preko 20kg! Dok momkovog natovarenog karbon speslazda podignem jednom rukom.

Link to comment

Idemo bas polako, obzirom da smo natovareni, i da sam ja ove sezone vec imala problema sa kolenima. Juce smo na primer presli oko 65km, danas samo planiramo od bajine baste do mitrovca, ili eventualno zaovina. Idemo nekih 20ak km na sat, al vozimo samo od 8 do 10 ujutru i od 5 do 9 uvece, da ne prokuvamo.

Kapiram da bi se drugi smorili jer smo nas dvoje spori, al nam ovaj ritam savrseno odgovara, nigde se ne zurimo, i uzivamo u voznji i vidicima. Ovaj deo sveta je predivan.

Link to comment

Danas tara mora pasti!

Inace i moj sledeci planinac mora biti karbonac, moj kjub ovako natovaren trzi preko 20kg! Dok momkovog natovarenog karbon speslazda podignem jednom rukom.

pa super ti momak sto se ne djorate.

Link to comment

Idemo bas polako, obzirom da smo natovareni, i da sam ja ove sezone vec imala problema sa kolenima. Juce smo na primer presli oko 65km, danas samo planiramo od bajine baste do mitrovca, ili eventualno zaovina. Idemo nekih 20ak km na sat, al vozimo samo od 8 do 10 ujutru i od 5 do 9 uvece, da ne prokuvamo.

Kapiram da bi se drugi smorili jer smo nas dvoje spori, al nam ovaj ritam savrseno odgovara, nigde se ne zurimo, i uzivamo u voznji i vidicima. Ovaj deo sveta je predivan.

 

Ti što bi se smorili, neka voze trke. Ja prvi volim da bajkam, ali nije ni poenta da se umre na dva točka. Tako da samo lagano, pogotovu sa ovim suncem. 

 

PItah jer nikad nisam vozio više dana, tj dva po više km, ne znam kako bi mi noge reagovale u takvoj situaciji, moraću i to da probam. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...