Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ili je kriv ili je jako glup kad je kupovao takav bajs za 50e misleći da nije nekom ćornut. Jbg, to što mu se desilo je deo rizika.

slago to za pedes eura.

Link to comment

Sve sam blizi odluci da batalim novi bic ove godine i da apgrejdujem malo postojeci.

 

Uzmem gume (Continental double fighter mi deluju interesantno), nove kocnice, podignem malo volan, uradim veliki servis i dovoljno za ostatak sezone. Plus kupim rukavice i jos neke sitnice

 

Onda tamo, od nove godine, ponovo pocnem da trazim (ali daleko ozbiljnije i uz bolju organizaciju i planiranje)

Link to comment

Da nije neko dokon u sredu (znam da su male šanse jer je sred nedelje), pa da idemo za Vršac? Ja sa ortakom najverovatnije palim. Pa nazad voz ili bus.

Link to comment

Samo da vas zdravim iz Dolova, upekla Zvezda ne zna se, ali smo se srećom namazali. I vetar nam se naopštavao familije, ali spucali smo više od pola.

Link to comment

opet mi puce sajla od kocnice. Srecom ne u Cetinjskoj... Isece me govedo sa djubretarskim kamionom pa sam otkinuo sajlu kad aam refleksno stisnuo ko sivonja. Primetio sam jos pre par dana da ae cudno ponasa. Kriminal kakve nam delove prodaju.

Link to comment

GKR7Ylh.jpg

ovde boravio devedesetih na najvećoj smotri izviđaća SFRJ...lu-di-lo.

zbog te informacije fasovo graničarsku interventnu u vojsci...kad mi jak CV :s_p:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...