Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Da, vetar malo jaci, ali da se preziveti. Da potvrdjujemo vreme, moram dalje da javljam? Moze u 11h, sto se mene tice. Da se nadjemo kod Jugoslavije?

Link to comment

Prvi deo voznje mozemo bic stazom do Zemuna, tako da ispred ulaza s dunavske strane?

 

Posaljite br telefona na PM, ako zatreba. Inace, sa mnom idu jos dvojica.

Link to comment

Btw, sad vidim, sutra ima manifestacija stikle na bicikle, koja isto krece u 11 od hotela jugoslavija, pa bi mozda mogli negde malo dalje da nadjemo, da se ne pogubimo ako bude guzve.

Link to comment

Ma, zajebavas [emoji38]

Pa moze i ispred Intergalactica. To je s druge strane, ne verujem da ce biti guzve tu

 

Sto se drugarica tice, povedi ih ti. Ja da imam zemsko drustvo, ne bih gubio vreme s vama sigurno [emoji18]

Link to comment

Terali smo danas 45 km od BG-a preko Slanca, Zaklopače do Vrčina... Prošli put smo išli drugom relacijom. Ovde smo čak imali i jednu off road varijantu mada je to ispalo sranje jer smo a) jednom promašili skretanje, ali brzo skontali b) barem pola poljskog puta uopšte nije bilo prohodno tj pogodno za bike vožnju, pa smo šetali. Duž cele ture je bilo barem 20ak km uzbrdica, što je najgore, konstantnih u nizovima po neko kilometara, i moram da priznam da je ovo jedna od gorih relacija koje sam ikad vozio što je rezultovalo lepšim osećajem posle uspešno završenog poduhvata. Nekako sam uspeo da nijednom ne siđem sa bajka, mada sam tamo negde u Zaklopači u jednom momentu na izrazito dugoj uzbrdici ni malo naivnog ugla bio na samoj ivici poraza :D

Sve u  svemu, roštilj, sladoled i lubenica su nadomestili sve patnje. :)

Link to comment

Dobro, da. Saobracaj ubija koliko je frekventan. Ne mozes da se opustis. Plus vetar.

Ja se i nisam nesto raspao. Delija i ja otisli posle na Brodic, cekali picu skoro sat. Tek je tu vetar duvao ko nenormalan. Na kraju sam i tanjir mogao da pojedem.

 

Kacim posle trasu, a saljem i slicice ko hoce ;-)

Link to comment

Jel su Velo i Sale jos zivi?

 

Sale nije živ.

Za sada planiram dolazak na kritičnu masu sa detetom. Možda i na narandžastu vožnju.

Mada bih mogao dobiti neki slobodan termin ako se organizuje neka ozbiljnija vožnja u narednom periodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...