Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja jos uvek ne vozim vozim samo sprdnja ture , tako da u subotu idem verovatno u neku voznju sa oranzistima™ sa trga ... Belch, koja je obicno ruta tog "oranz bike ride-a" ?

Link to comment

Izgleda da sam se malo zajebao, ta narandzasta voznja je u subotu ali  4. Jula ...

 

p.s.  Vise mi nije kul vozna pancevackim drumom na +36 (i to na retkim mestima gde uhvatis hladovinu)  :)

Edited by Geo
Link to comment

aj ja opet, ovde ce mi u bajs servisu uzeti preko dva soma i staviti ko zna koje ulje (sigurno ne ono od proizvodjaca sto mogu i ja da uradim) tako da jedino da stavim bajs u kola i dovezem za bg sto bi me kostalo pola mesecne plate...  :isuse:

pritom kocnice rade perfektno jer su plocice nove kao i diskovi, problem je sto kao posledica manjka ulja hvataju malo kasnije drugim recima moras da stisnesh vise...

nebitno probacu sa mineralnim uljem koje sam nasao ovde i to tako sto cu samo da dodam na ovo sto ima...

svejedno hvala na savetima 

Link to comment

mišljenje mog stručnjaka je - mineralno, kao za citroen hidrauliku. 

ako si blizu beograda, imamo čitavu litru pa svrati u bajk kičn i dopunićemo :)

Link to comment

done it! 280 din litar mineralnog ulja (nekog slovenackog proizvodjaca) spric sto vece kubikaze i crevo od infuzije i najgori spust moze da pocne a i narode osecaj koji imas kada zavrsis posao sam je priceless...

 

a takodje posto sam uradio neke sitne popravke na mtbu rodjakovom klincu dobio sam na poklon liberia drumasha (sutra idem autom da pokupim) a ovako nesto izgleda (slika je sa neta):

 

liberiaRTrs.JPG

 i tu imam dosta posla jer kompletan srednji pogon nista ne valja plus gomila sitnica...

Link to comment

Ja u subotu idem na istu prošlogodišnju turu sa ortacima do njihove vikendice u Vrčinu, roštilj i tako te stvari, što će reći da nedelju radim tako da bez mene.

 

Bila je to super vožnja sa dosta spuštanja, toliko spuštanja da nismo ni pomišljali bajsovima nazad, dakle jedva čekam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...