Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja sam komotno mogao da vozim do Vrsca i nazad. Prijala je voznja.

 

Taj si osećaj stekao jer si vozio sa nbg, očigledno dečko jedva pređe 20, 30km pa si se pored njega osećao kao Lens Armstrong na dopingu... 

 

Pre nego kreneš za Vršac predlažem neki ozbiljniji test. :D 

Link to comment

danas sam se "trkala" sa šezdeset peticom. stao je iza mene na semaforu kod doma omladine, pa me pretekao na izlazu iz tunela, pa ja njega u bulevaru mihajla pupina, onda sam ga izgubila iz vida jer sam ja išla bulevarom umetnosti, pa sam ga ponovo videla iza sebe kako sam se približavala raskrsnici sa tošinog bunara, gde smo se i mimoišli, on kad je skretao desno za bežanijsku kosu a ja dalje ka zemunskoj.

kad smo se mimoilazili na kraju nasmejao se i mahnuo pa sam i ja njemu, sad smo drugari, samo što sam ja brži drugar  :0.6:

pri tom uopšte nisam jurila, išla sam normalnom brzinom, poštujući sve propise :)

Edited by belch
Link to comment

@belch

nije te pitao da li imas vozacku?

ja sam presao 389km u 12 tura (po runtastic mtb aplikacji) osim kada se vozim pravcem ka pozarevcu (zivim u petrovcu na ml) svaki put mi je elevacija izmedju 250 i 350 m, tako da je ovaj kraj keva za brdske voznje, pre sam 15 godina ziveo u bgu i tamo vozio tako da se osecam kao kada sam naucio da vozim pony, sreca sreca rados.... 

jos bih pozvao sve koji vole voznju po brdima da se dovezu (100km od bga) i uzivaju u magicnim homoljskim vrletima, uvek sam na usluzi kao iskusni lokalni indijanski vodic (vid mi je ok!) 

 

i jos jedna stvar rasklopio sam disk kocnice (tektro auriga) ocistio plocice, vratio cilindre (kako ne bi kacili) i nakon sto sam napumpao otvoren sistem kako bih ispustio vazduh skontao da mi fali ulja, gledao sam im na sajtu i oni sise naravno savetuju iskljucivo upotrebu njihovog fabrickog mineralnog ulja, ja sam u fazonu da mi je to skupo jer mi treba jako malo, pa planiram da pazarim neko drugo (nasao za 200 kinti litar nekog koji je otprilike te gustine) pa reko da pitam da nije neko imao takvih iskustva? plz bez komentara idi u servis i plati, jer prvo ja sam socijala a drugo u fazonu sam dovoljno su me pljackali zbog raznih popravki auta e neces majci kod 1 bicikle! 

Edited by kizjah
Link to comment

Da, idi to u servis da ti srede :Jova:

 

Pitanje - kako doci do Bubanj potoka, bez kola? Ocu jos tamo da pogledam ponudu

 

Pitanje drugo - hocemo li u nedelju jednu masovniju forumasku voznju? Klima ce, cini mi se, biti ok. Za sad nas je najvise dvoje bilo, ove sezone

Edited by nbg4ever
Link to comment

Da, idi to u servis da ti srede :Jova:

 

Pitanje - kako doci do Bubanj potoka, bez kola? Ocu jos tamo da pogledam ponudu

 

Pitanje drugo - hocemo li u nedelju jednu masovniju forumasku voznju? Klima ce, cini mi se, biti ok. Za sad nas je najvise dvoje bilo, ove sezone

 

Ja ove godine vozio bajs jednom, samo. Baš sam se uželeo.

Kakva bi bila ruta, imaš nešto na umu ?

Link to comment

Pa, nemam. Vec sam odvozao Pancevo i Bojcinsku ove sezone. Moze nesto i sa trpanjem bicikala u voz, pa po nekom egzogicnijem predelu. Dnevna varijanta, naravno.

 

Inace, Delija je dao predlog za onu tumunsku turu. Voz do Vrsca, nocenje, Tumunija. To jednom da se isproba, pod obavezno

 

*jebala me tumunija :isuse:

Link to comment

Da, idi to u servis da ti srede :Jova:

 

Pitanje - kako doci do Bubanj potoka, bez kola? Ocu jos tamo da pogledam ponudu

Varijanta 1. Smederevski put - Lestane - Kruzni put

Varijanta 2. Avalski drum do 1000 ruza, pa kruzni put

Varijanta 3. Vojvode Stepe do Kumodraza, pa nekim sumskim ofroud stazicama do Bubanj potoka.

Pitanje drugo - hocemo li u nedelju jednu masovniju forumasku voznju? Klima ce, cini mi se, biti ok. Za sad nas je najvise dvoje bilo, ove sezone

Mozemo neku ravnicarsku voznju uz Dunav Banovci - Belegis - Surduk - Krcedin - Beska - ... - Novi Sad sa opcionim povratkom vozom

Mozemo i neko pentranje po Avali i Kosmaju ili neku od onih trasa sto je Sale kacio prosle godine (Bela Reka...)

Moze i nesto trece ako neko ima predlog.

Link to comment

ova predložena ruta uz dunav deluje zabavno i ne previše zahtevno

8548863.png?secret_hash=a1681805af0460c1

 

do beške uz dunav ima nešto manje od 60km, što je taman za celodnevnu vožnju, pa se onda vratimo vozom

Link to comment

ma kakvi, sve je ravno osim jednog manjeg brega na koji ni ne moramo da idemo

tries kilometara pre podne, pa pauza, pa opet tries kilometara

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...