Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Danas oborio vlastiti rekord 100 km. Trasa : sumarski fakultet-ada-stari obrenovacki put-ostruznica-sremcica-ibarska-velika mostanica-pecani-umka-stari obrenovacki put-ostruznica-velika mostanica do ibarske pa zaokret-pecani-umka -stari obrenovacki put-6 km vozikanja po adi da bi se zaokruzio broj-sumarski.

 

Krenuo oko pola sedam, prosecna brzina 24.8 km/h. Pojeo tri bonzite, popio litar limunade sa dekstrozom i malo morske soli. Iskrivio, skoro polomio desnu pedalu, na kraju pred kucom mi ispustila zadnja guma.

Link to comment

Ja sam se malocas vratio i vrucina ubija + vetar, te sam hteo da predlozim da se krene ranije. Al ovo je bas hard core :D

Meni vrucina ne sme ta :)

 

Mozemo negde oko 10. Sto se mene tice moze i kasnije, ali bih se ipak naspavao, 6 ujutru ne dolazi u obzir.

Link to comment

ja se vratila, već u 8 je bilo pakleno 

tolko stvari a ništa normalno, osim jednog fokusa karbonca za 500e (a realno vredi više od soma)

ko zna koga su unesrećili

Link to comment

Pakao. Ko nije posao, taj je pametan bio. Dosli oko 12h, nista pametno nismo nasli. Gomila siti bajkova i zenskih. A i to neke znj marke. Otisli na rucak kraj Tamisa i potom nazad. Nismo ni cekali da se slegne hrana, morao do Ade.

Pakao. Sunce uprzilo (Deliju boli tuki, krizanac kamile i tovara). Ja sam morao da stajem svaki kilometar da pijem vodu.

Evo nas sad na Adi, vidam(o) rane

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...