Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

danas se očešao o devojku, tačnije o njenu oversized torbu, jer sam pogrešno procenio da je mogu zaobići.

stao i izvinio joj se, rekla je 'ma u redu je'.

žene prave osmice dok hodaju.

 

a i lošije vozim kad u glavi prebirem svakodnevne probleme.

mora nekako da ispraznim glavu a opet ne toliko da se ne obazirem na saobraćaj.

Link to comment

smeta ista situacija i sa pešacima, samo što tad nemam zvonce pa moram da ih guram

:D

 

ja se "kroz" spore pešake lako promigoljim

 

kroz bicikliste pak ne mogu -_-

 

 

žene prave osmice dok hodaju.

 

ah te žene, samo prave sranja

ne znaju da voze auto, ne znaju da voze bicikl, ne znaju da hodaju...

Link to comment

Paralelni vozaci me izludjuju ali mnogo vise oni koji ti idu u susret i ocekuju da se ti njima sklonis. Svaki dan igram chicken sa 2-3 mandrila.

 

A jos veci hejt za onu nizbrdicu na ulasku u rukavac kad se ide ka Adi. Potpuno nepregledna a svaki cas neki genijalac debelo jase moju traku pre nego sto krene uzbrdo. Ko kamion da vozi pa mu treba 6 traka da bi mogao da skrene.

 

Tu sam jednom imao smesnu situaciju sa devojkom koja je napravila kolonu da bi se tu pod kocnicama spustila 2-3 na sat :)

Edited by katamaran
Link to comment

I ja bih strepeo da mi je bajk kod tih drumskih razbojnika.

ne uzese ni dinar vise nego sto je dogovoreno, dzabe sam strepela :)

Super sredili bajs, ide ko zmaj

Link to comment

to su bili neki srbi, nema drugog objashnjenja -_-

 

 

edip. djizs, postujem na biciklovima. valjda me kvalifikuje posjedovanje jednog u mrachnoj dubini podruma :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

koliko nema gde se vozi toliko ima visokih ivičnjaka bez rampi, parkiranih automobila na trotoarima, nepokošenih zmijarnika koji izbijaju iz ograda itd itd...

majke sa kolicima i osobe sa invaliditetom takođe pozdravljaju to.

Link to comment

U povratku sa Ade spicio me bumbar u oko  :isuse:  Mozda je bio i neki drugi insekt iste velicine. Video sam ga tacno 0.0000006 sekundi pre nego sto sam doziveo total eclipse na desnom oku. Nista strasno al bolucka.

 

Kasnije kod Gazele uleti mi musicica u drugo oko.

 

Na kraju sednem u Good food na Zelenjaku da uzmem nesto za jelo kad odjednom mi se vrabac zalece u facu al me srecom promasi  :s_w:

Uopste imam bliske susrete sa pticama u poslednje vreme.

Link to comment

nosi cvise covece, i ja sam tako danas krenuo pa mi se oko mosta u oko zarilo nesto krilato i tvrdo, sreca da mi je promasilo osetljivi deo. jel neko ovde bese kacio one cvikere sto prodaje stihl za ove sto upravljaju kosilicama, to mi deluje super bez trosenja nekih ozbiljnih para.

 

inace totalni hejl za USB lampe. jacina svetlosnog snopa i lakoca koriscenja (punjenje) su totalno otkrovenje posle maltreta sa baterijama i slicno.

 

nazalost jeftinijih (7-8e) kineza jos nema, pa se mora ili narucivati preko ali expressa ili kupovati die beste - KNOG - koji je fenomenalan ali u poskup, 20-30e zavisi sta se uzme. ima u pro bikeu u patrijarha gavrila ...

 

https://www.knog.com.au/

Link to comment

Nosim cvikere al se nesto naoblacilo kad sam krenuo nazad pa sam ih skinuo.

 

USB lampe

 

Moracu da uzmem. Nemam cak ni ono nesrecno stop svetlo sto svetli.

 

U zivotu ne bih obukao fluorescentni prsluk al sam ga stavio u korpu prosli put kad sam vozio po mraku. Bas se videlo da su me vozaci lako uocavali.

Edited by katamaran
Link to comment

nosi cvise covece, i ja sam tako danas krenuo pa mi se oko mosta u oko zarilo nesto krilato i tvrdo, sreca da mi je promasilo osetljivi deo. jel neko ovde bese kacio one cvikere sto prodaje stihl za ove sto upravljaju kosilicama, to mi deluje super bez trosenja nekih ozbiljnih para.

 

 

Mislim da cvike za upravljanje kosilicama nisu neophodne. Trebalo bi da u Planet Bike-u ima da se kupe zaštitne naočare za vožnju bajsa. Uzeo sam sebi pre par godina jedan par, platio ih 1000 RSD. Sasvim su ok, lagane, izdržljive, estetski prihvatljive, takođe, okvir omogućava izmenu stakala - u paketu dobiješ 2 para stakala: zatamnjena stakla za sunce, plus obična prozirna stakla.  

Link to comment

Pffff, fotosop™. Ko jos puca pare na U lock, a ne vezuje ga oko rama

Nego, ja planiram do Panceva konacno u nedelju, pa ako ima ko bi hteo da se pridruzi... Ako ne, idem sam - vozom.

Link to comment

Pffff, fotosop™. Ko jos puca pare na U lock, a ne vezuje ga oko rama

Nego, ja planiram do Panceva konacno u nedelju, pa ako ima ko bi hteo da se pridruzi... Ako ne, idem sam - vozom.

Moze, ocu i ja u Pancevo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...