Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

To sa Memedovicem je od proslog leta. Sada se ponovo emituje?

Ja sedim na Adi s bajsom pored sebe posle jedno dva meseca.

Btw: juce bila kriticna masa? Aj me podsetite sledeceg meseca da dodjem sa bebom.

Edited by salerokada
Link to comment

raj na Adi. Posebno posle jucerasnjeg uzasa kad se skupilo 18 miliona ljudi. A na stazi pravili svadbe...

Edited by katamaran
Link to comment

trenutno je na lečenju kod probajkovaca, strepim od računa

 

I ja bih strepeo da mi je bajk kod tih drumskih razbojnika.

Edited by katamaran
Link to comment

Trazila sam ful servis, plus zamena nekih delova, minimum je 3000 dinara, ali platila bih za dusevni mir kolko god da treba.

Bajs nije vozen dve godine, ko zna u kakvom je stanju

Link to comment

:naughty:

 

radi bajk kičn al nije fora da mi oni popravljaju bajs, ideja je da ljudi sami popravljaju svoje, a ja nit imam snage u rukama nit imam vremena 

Link to comment

moram da bacim masivni hejt na dvojicu kolega biciklsta jebo ih morski pas ceo dan i celu noć

 

naime, vozili su sporo a zauzeli celu traku

 

prvi put sam ih pretekla nekako, morala sam malo da zađem i u automobilsku traku ali ajd

 

posle nekog vremena dođe semafor, na semaforu se nekako provuku ispred mene pa sam morala opet da ih pretičem

 

pri drugom preticanju se pojavio neki kamionet koji mi je trubio i nešto vikao, ne verujem da sam baš mnogo smetala (srećom) ali jesam zašla u automobilsku traku i pored žive i zdrave biciklističke jer ovoj dvojici ni u mali mozak nije došla ideja da me puste da ih jebeno preteknem

 

drugi semafor

 

na koji su oni lepo i fino prošli na crveno kao pravi kul tipovi (što inače mnogi biciklisti rade, pisala sam već o tome)

e da bi opet bili ispred mene a vozili sporo kao puževi

i da bi zauzeli celu traku

 

e onda sam im pozvonila jasno i glasno ne bi li im stavila do znanja da bi mogli malo da mi naprave mesta

 

da li su se pomerili za jedan jedini milimetar da ja ne bih morala da opet zalazim među automobile i kamione?

ne!

 

pa jebem im sve po spisku da im jebem!!!

 

srećom više nije bilo nijednog crvenog semafora a možda su u međuvremenu i negde skrenuli, ali ladno još uvek ne mogu da verujem!!!

 

i to da je bilo u nekoj manjoj ulici opuštencija ovo ono, (naravno u nekom parku ili slično se ne bih ja ništa bunila), ali ovo je bila veeeelika prometna ulica prepuna saobraćaja, ali ne drugari moraju sporo i paralelno da voze i da ćaskaju + da prelaze na crveno + da se ne pomere ni kad im staviš do znanja da bi trebalo

 

jebote

 

 

 

inače palo mi je napamet, da se nešto <pupudaleko bilo> dogodilo, ko bi bio kriv?

da li ja što sam preticala iako se nisu sklonili pa potencijalno smetala automobilima, ili oni što me nisu pustili?

ili svi?

Link to comment

nažalost mislim da bi svi bio tačan odgovor.

šta ćeš, budala ima svuda.

ja se takvima nacrtam načno iza i zvonim dok ne shvate 

uglavnom shvate

Link to comment

i ja mislim

ali jebiga

 

inače daleko sam ja od neke brze brzine, ali ako ja vozim 20 a neko vozi 10 pa jebem mu, smeta i to mnogo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...