Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Nije bila ta sajla ovo je slika kad sam ga kupio. Inače ta Sajla je sranje jer se ona plastika oko katanca raspadne pri malo jačem udarcu što se meni desilo kada sam je rastegnutu ispustio.

Link to comment

hvala za info.

nije da se pouzdam u nju, uglavnom mi je u stanu ili u obezbeđenoj garaži na poslu.

 

a i oni u-lockovi što sam gledao u bike-shopovima deluju jednako socijalno.

Link to comment

sajle služe da ga ne bi odneli dok ne možete da istrčite i sprečite ih, ali bajs mora uvek biti na oku, nema druge na žalost.

ili kupovati jeftine bicikle pa ih lako prežaliti.

Link to comment

posle 2nedelje voznje bicikla sa city kormanom mogu da kazem da su mi u tom novom polozaju vise opterecene noge/butine ali  mi to ne smeta

i jako mi se svidja jer mogu da vozim  sporije i laganije nego sa sportskim kormanom,juce se skoro nisam ni oznojala na voznji od 15km

Link to comment

sajle služe da ga ne bi odneli dok ne možete da istrčite i sprečite ih, ali bajs mora uvek biti na oku, nema druge na žalost.

ili kupovati jeftine bicikle pa ih lako prežaliti.

to je sad dilema. partnerki su maznuli gazelu pre dva meseca dok je bila na poslu. vezala ga tako da moze da ga vidi kroz prozor s vremena na vreme al dzaba.

Link to comment

sajle služe da ga ne bi odneli dok ne možete da istrčite i sprečite ih, ali bajs mora uvek biti na oku, nema druge na žalost.

 

Tako i nikako drugačije. Posle dva marnuta, razvio mi se mehanizam, ne ispuštam ga iz oka, i to je to. Sajlu i ne pomišljam da kupim. Marnuti bajs je ništa, imam primer klinca u lokalu koji ih je toliko pomarnjavao da to nije nomalno. Ortak koji radi u policiji mi priča da kako neko prijavi krađu, odu kod njega, i nađu minimala 5 komada svaki put. A klinac nije 5. osnovne. Problem je što ljudi često ne prijave, i sada oni imaju more biciklova koji čame tamo, niko po njih ne dolazi.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Cuo sam za te gomile bajkova kod pandura. Bar da ih razdele sirotinji.

 

Danas sam maestralno ugrabio malo sunca za svoju standardnu voznju. Krenuo cim je provirilo sunce i malocas stigao kuci. Jos od bandzija na Adi me povremeno hvata kisa al nisam iskisao :)

 

Jos me na 500 metara od kuce uhvati manji pljusak al i  to brzo stade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...