Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Kako vam deluje ovaj McK ranac?

 

http://www.mckinley.eu/hardware-rucksacks-crxss-12-p11231

 

Planirao sam da potrosim oko 3-3.5 hiljade. Crxx12 je sa popustom 4000. Jel to malo mnogo za McK, ili...?

Ovaj mi se takodje svideo, ali mora preko neta da se poruci. Ne mogu uzivo da ga snimim

 

http://www.vector-bikes.com/prodaja/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=256&category_id=42&option=com_virtuemart&Itemid=1

Link to comment

Kako vam deluje ovaj McK ranac?

 

http://www.mckinley.eu/hardware-rucksacks-crxss-12-p11231

 

 

Sve je nebitno, samo mora da ima air flow tj mehanizam koji odvaja ranac od leđa što rapidno smanjuje znojenje. Mislim da se kod McKinleya to zove air flow, kod deutera air comfort.

 

Ja sam skoro uzeo deutera futuru pro 36, doduše ne za bike... Kontam da nema bolje, švaba napravio savršenstvo. Jes da su osetno skuplji, ali sa obzirom da se kupuju jednom u 5+ godina, vredi dati koji euro više. 

 

Da, ako uzimaš u intersportu, nađi nekoga ko ima knjižicu planinarskog saveza imaš 20% popusta.

Link to comment

Ima taj flou™

Velicina mi nije previse bitna, tj nemam ja sta tu mnogo da pakujem. A vazno mi je da bude dovoljno mali kako bih ga spakovao u Beaver 35 kad bekpekujem po Jevropi, da mi sluzi kao ranac za ugrad©

 

Zato se malo i neckam za 4000, tj da li za te novce (ili manje) moze da se nadje nesto bolje. Inace, ima sve te fine ficre™ - integrated raincover, helmet fix, hipbelt pocket,...

Edited by nbg4ever
Link to comment

rule of thumb je da se ne nosi ranac na bicikli. dodatno umara.

provereno i u praksi.

 

danas sam zamenio i unutrašnju i spoljašnju gumu.

utvrdili smo u servisu da spoljašnja guma cepa unutrašnju, da se jedva vidljivo razresala na ivici i buši.

nadam se da sam završio sa tim sranjem.

 

Rubena Cobra, pih.

nego nisu imali druge slick.

Link to comment

zato sam ja uzela 1 korpu i nema vise problema sa rancevima i znojenjem :D

:thumbsup:

 

Odlican mi je airflow oko korpe :)

 

Al sto sam sreo likove pre neki dan. Korpa, bisage pozadi i nekakve bisage na osovini prednjeg tocka.

 

Nesto ovako al daleko vece bisage napred. Maltene se vuku po zemlji

 

6793302.jpg?428

Edited by katamaran
Link to comment

Rubena Cobra, pih.

nego nisu imali druge slick.

 

Kupi CST 26x1.60, odlična guma za jako malo para (oko 700 din). Celu prošlu sezonu (osim nekoliko off road vožnji) vozio s tim gumama.

Link to comment

zato sam ja uzela 1 korpu i nema vise problema sa rancevima i znojenjem :D

 

Pre par godina slučajno našao neki e-bike ranac, nosio ga na leđima i onda prošle godine kupim prtljažnik koji se kači na šticnu (ovako nešto).  Prikačim ranac na to čudo i uživam u vožnji ne razmišljajući o rancu :)

Link to comment

jutros sam uživao u vožnji do posla samo tako.

jedino je malo muka dok se ne popnem na Dedinje, posle je pesma.

 

od sad idem samo preko Dedinja, ta nisu oni prekodrinski partizani bili budale kad su se naseljavali tamo u onom talasu nakon oslobođenja Beograda, jelte.

+ izbegnem onaj put prema Banjici, potoke otpadnih voda i sunce koje prži jer nema drvoreda.

Link to comment

@Velo

 

Tako nesto mi je bio i pocetni plan (Geo kaci svoj na U lock). Problem je sto nemam lagan ranac/torbicu, tako da bih morao opet 2 ajtema da kupujem. A ranac ce ovako imati jos neku dodatnu funkciju van bicikliranja

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

prošle godine kupim prtljažnik koji se kači na šticnu

imam i ja istu stvar, plus neku super bici torbicu koja je dovoljno velika za sve sto mi treba, koja se cicak trakom kaci na pak treger. Ledja suva, svi srecni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...