Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jel ima tog u ovim Intersportovima na NBG? Verovatno cu danas na tu stranu pa mogu da svratim da pogledam, i ja bi trebalo da nabacim neke postene zenske babunske lone, da ne uzimam stalno od momka. Totalno sam nova u svemu pa me i pored tih ubacenih sundjera guza boli danima posle voznje :/ (verovatno nije ni pomoglo sto sam u tih nedelju dana pet puta vozila bajs, ali sve sitno, max 15km..)

Link to comment

Posle sto godina sam imao problem sa psima. Prekljuce vozim i odjednom me napadne neki srednji crni pas. Pozdravim ga sa jednim "mars" i on se povuce. Ne prodjem deset metara odjednom me napada neko ogromno tele od psa. Stanem da me ne srusi i gledam ciji su i vidim da niko zivi ne reaguje. Posle provalim da ih vodi neka curka sto dzogira. Trci sa tri psa od kojih su dva vrlo agresivna a najvise me nervira bezobrazluk sto uopste ne reaguje kad nekog napadnu.

 

Danas krenuo na Adu kad eto nje u susret tamo kod cuvenog standa  :isuse:  Manji me iskulira a tele opet na mene. Bar me nije jurio ovaj put... Curka se opet uopste nije potresla.

Link to comment

Danas sam vozio po Surcinu i okolnim selima. Vratio sam se glavnim Surcinskim putem iako ga obicno izbegavam pa idem ili Vinogradskom ili odem do Save pa nasipom. Sad sam prvi put primetio imena poprecnih ulica i setio se one scene iz filma Sabirni centar kad pokojni narodni heroj vidi ulicu sa svojim imenom i prokomentarise sa Vidi kakvu su mi ulicu dali, ko da sam ratni zlocinac. Ulice siroke jedva da moze automobil da prodje i table na nekim neomalterisanim i nedovrsenim kucama, ogradama, drvecu sa imenima Taska Nacica, Bobija Fisera, Bate Stojkovica, Van Goga, Rubensa, Pola Klea... Jedan od tih sokacica se zove 5. Oktobra

Link to comment

Uzeo jutros i odmah ih obukao. Evo me ja Adi, jedno 40km kasnije i tvrdim da je ovo najbolji izum od sliced bread-a™ :D

 

Losa strana - nema djep :/

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja sam te Nakamurine gace kupio prosle godine  i stvarno su odlicne, dzep mi ne treba jer ih uvek nosim ispod sorca (nositi samo njih je bas gey)

Link to comment

Spržili smo danas 75km. Super je vožnja bila, išli smo Banovci, Belegiš, Surduk, Stari Slankamen.

 

Ovo je jedna od tura koje najčešće vozim, zovem je "zimska", jer vozim uglavnom na početku sezone. :)  Moja sličica od pre par dana sa istog mesta:

 

img20150425142102.jpg

 

Ako ste ti i društvo raspoloženi, planiram prvi slobodan vikend "turu četiri jezera", pa možete da se pridružite

Link to comment

Ja sam te Nakamurine gace kupio prosle godine  i stvarno su odlicne, dzep mi ne treba jer ih uvek nosim ispod sorca (nositi samo njih je bas gey)

 

Ovo ima i jedno i drugo, tj. i uložak i džepove. http://www.northwave.com/en/product/_spider_plus_baggy.  Unutrašnji deo liči na klasičan biciklistički šorts, može da se potpuno odvoji od šortsa zbog pranja, a može i da se obuče ispod nekog drugog šortsa ili pantalona.  Imam dva komada i odlični su, mada im je i cena malo veća, oko 50 EUR.

Link to comment

Ako ste ti i društvo raspoloženi, planiram prvi slobodan vikend "turu četiri jezera", pa možete da se pridružite

 

Daj detalje, možeš ovde, možda se neko i sa foruma prišljamči...

Link to comment

Prolazi se pored Dobrodola, jezera u Šatrincima, pa preko Iriga do Vrdnika i onda spuštanje ka Rumi do Pavlovačkog jezera i na kraju Borkovačko jezero, pa od Rume lagano nazad. Uz malo off road-a (prečica od Ljukova do Maradika), mogu da se ubace još dva jezera, pa tura dobija naziv "šest jezera" :) Nešto manje od 100km.

 

Mogu da nacrtam na ridewithgps-u, ako nekog zanima.

Link to comment

Pretpostavljam da se prave pauze tokom te voznje?

Deluje interesantno.

Inace, ispizd jer su mi gotovo sve nedelje do kraja meseca zauzete. Ne znam kad cu da odem do Panceva da vidim za bajs

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ovo je ruta: http://ridewithgps.com/routes/7761383.  OKo 17.5 km od Stare Pazove se vozi putem Stara Pazova - Ruma, a onda se skreće na sporedni put, koji je asfaltiran, a saobraćaja skoro da uopšte nema. Put vodi pored jezera Dobrodol, a prolazi na oko 500m od jezera Međeš u Šatrincima. Nastavlja se do Krušedol Prnjavora gde se levo skreće ka Irigu (put desno vodi do Krušedola, a zatim i do kraćeg uspona koji izbija na put Čortanovci - Iriški Venac). Od Iriga se vozi do Vrdnika, čuvene sremske banje, a onda spust do Rume, uz skretanje sa puta do Pavlovačkog jezera (koje je sad privatno i zatvoreno) i kasnije Borkovca (jezero ima uređenu plažu i nalazi se u blizini glavnog rumskog izletišta).  Evo par fotki sa prethodnih vožnji tom stazom:

 

img201408301434211.jpg

 

img201408301409121.jpg

 

img201408301208211.jpg

 

img201408301102501.jpg

 

img201408091110021.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...