Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Spržili smo danas 75km. Super je vožnja bila, išli smo Banovci, Belegiš, Surduk, Stari Slankamen. Ovde bih stao, samo malo da pohvalim selo pošto je apsolutno prelepo, smešteno na praktično brdu iznad Dunava. Bio sam dosta davno pre, doduše u poseti bolnici, tako da kao i da nisam. U Novom Slankamenu sam bio jedno 15 puta bajsom, ali eto, nikad produžio. Pošto smo smirili mešano meso + 6 ćevapa, nastavili smo preko Krčedina i Beške. Ceo taj put, nekih 20ak km, vetar nas je o-dva-li-o. Kolega se posebno smorio, ja sam u petu i terao 20ak km/h, nisam čak puno ni pizdeo za divno čudo, ali sam ipak osetio da se više umaram, tj noge. Prvih 31km smo izvozali za sat i 7 minuta, ovde smo se vukli. Hteli smo i dalje, tačnije do Vrdnika i nazad preko Golubinaca, ali smo zbog vetra i već solidno oblačnog vremena na raskrsnici kod Beške skrenuli levo ka Inđiji i kući... Bilo je lepo. Okačiću fotku dve, samo da ih prebacim. 

Link to comment

Super vožnja. Lepo koristiš proleće. I smor što ja ne mogu da koristim tako :(

 

Pre neki dan vozio bebu bic. stazom. U nekom trenutku ona nasloni glavu na mene i drži je tako duže vreme. Kada sam stao da pogledam šta se dešava vidim kako žmirka. Prispavalo joj se od vožnje!

Link to comment

Pre neki dan vozio bebu bic. stazom. U nekom trenutku ona nasloni glavu na mene i drži je tako duže vreme. Kada sam stao da pogledam šta se dešava vidim kako žmirka. Prispavalo joj se od vožnje!

 

Bebci iz moje okoline svi tako reaguju... Od ortaka mali zaspao kao klada za 15 minuta vožnje dok je probavao sedište, a i burazov mali isto ne izdrži puno :)

Link to comment

Juce sam isao malo po brdima Beograda. PRvo sam se za zagrevanje popeo na Bezanijsku kosu, pa se spustio u Blokove i presao camcem na Adu, pa se popeo na vrh Banovog brda. Tu nisam izgrzao ceo uspon, krenuo uz park, pa negde kod treceg solitera stao i izvukao peske do vrha, spustio se niz Kosutnjak, otisao do Rakovice pa se popeo n a Vidikovac, pa opet niz Kosutnjak do Topcidera i preko mosta kuci.

Link to comment

Videh da su u Intersportu na akciji Nakamura biciklisticke. Trijes posto dole, sad su oko 2000. Vredi li da uzimam to? Mislim, kao brend i za te pare

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Videh da su u Intersportu na akciji Nakamura biciklisticke. Trijes posto dole, sad su oko 2000. Vredi li da uzimam to? Mislim, kao brend i za te pare

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Ne znam za tebe, ali ja hoću, samo da odem. Što je najgore, bio sam skoro, nećkao se pa odustao. 

Imam odličan nike šorc koji koristim za vožnju, ima biciklističku postavu, preko neki lagani materijal, ali uzeću i nešto konkretno, pogotovu me zanima koliko zapravo pomaže zaštita "familije".

 

Na Aliju ima tona tih stvari, samo mi se ne čeka, a i kontam da je pogoditi veličinu umetnost sa sve čartovima sa dimenzijama.

Link to comment

Uzeo jutros i odmah ih obukao. Evo me ja Adi, jedno 40km kasnije i tvrdim da je ovo najbolji izum od sliced bread-a™ :D

 

Losa strana - nema djep :/

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Pa eto, ono sto je pominjao Glas.

Ove biciklisticke stite kako pozadi, tako i spreda. U kombinaciji sa mojim gelastim sedistem, osecaj je kao da imam oblak u pantalonama :D

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

jel imaju ti neki sorcevi za bajs sa ojacanjem za bulju?

uzasni su sicevi danas, uzasni.

 

Ja sam uzeo sic za soma i po i prezadovoljan sam. Nit je brend, nit puno skup, ali radi posao pošto "kada moj muž spava na njima, on više ne hrče", tj guzica me zanemarljivo maltretira, skoro pa nimalo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...