Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

iz nekog razloga mi vožnja nije jutros toliko prijala.

da l' što sam juče dosta vozio, da l' što sam generalno premoren.

a i sunce koje piči od jutros udara u glavu.

Link to comment

Nego, koleginica mi rekla da sledeci vikend ima fruskogorski maraton. To je valjda za hajking, ali ima i bic varijanta. Ne znam koliko je staza zahtevna

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Pešački i MTB maraton su odvojeni događaji, MTB je vikend kasnije, u maju.  Staza je zahtevna, može da bude i opasna za nekog ko nema iskustva.

Link to comment

Ja verovatno vozim tu negde oko BG-a u nedelju sa drugarima nekim, ako je neko zainteresovan može da se prišljamči. 

 

Naravno, ako bude ok vreme, subota bi trebalo sranje, nedelja ok, ako je vjerovati meteoroloGima.

Link to comment

Ja verovatno vozim tu negde oko BG-a u nedelju sa drugarima nekim, ako je neko zainteresovan može da se prišljamči. 

 

 

 

Daj malo više detalja o ruti. Generalno, ja sam zainteresovan. Ne bi trebalo da bude kiše, biće oko 14 stepeni, vetar do 3m/s, može da se vozi.

Link to comment

Ponovo sam se zajebao da oteram bajk u Patrijarha Gavrila  :frust:

 

Nikad vise! Gaza prica za Piranu nesto a pored ovih cu da pazim da mi iz dzepa nesto ne izvuku kad budem prolazio sledeci put.

 

Od najboljeg servisa postade ubedljivo najgori.

 

edit: mada mi je i car iz Pirane juce prenaduvao matoru gumu pa mi danas prvi put puce posle sto godina pa mi ode neplanirano 2 hiljadarke i za to. U svakom slucaju sam planirao da je menjam al mi danas bas nije trenutak. Da ne pricam sto mi usput sjebase i felnu u Patrijarha Gavrila pa ode jos 2300  :ph34r: Tih 2300 u drugom servisu jer ovi vise moj dinar nece videti.

 

edit: sad mi ni kapriolo nista nije jasan jer mi naplatise felnu 1800 a na sajtu im najskuplja 1100. Moguce da su mi uvalili neku jacu pa samim tim i skuplju al ja takvu ne nalazim na sajtu.

 

edit 2: jasno mi je. 1100 je sama felna a ja sam uzeo tocak...

 

http://www.capriolo.com/rezervni-delovi/prednji-i-zadnji-tockovi-za-bicikl/tocak-krypton-x-prednji-dupli-zid-1

 

Sad mi bar bajk u tonu. Dva crvena kryptonx tocka i dve odlicne schwalbe cx comp gume.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...