Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ok, i ja sam, naravno, za.

Vodio bih i zeta, tj. vodio bi on mene jer ima auto i nosač za bajs.

 

btw: mi smo hteli u nedelju da odemo do Fruške gore. Mada, bojim se da će biti blato zbog kiše u subotu.

Link to comment

Voznja odlozena jer su carevi pomerili istu na uskrsnji vikend kad 90% ljudi ima neke planove/obaveze.

 

Mene je bas juce zvao drug da pita jel idemo. Zaboravio da mu javim pre nego sto sam otputovao. Tako da ce biti ljudi, sigurno

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

a koliko noćenja je bilo na 100km? cenim jedno :unsure:

dva, jedno na dunavu u predivnoj vikendici na zelenom otoku, a drugo u stanišiću kod familije. 

nije cilj bio nabijati kilometražu ovog puta. :)

 

Kako ste iz Sombora, vozom ?

do osijeka autobusom, iz sombora autobusom za novi sad, pa posle par sati vozom za beograd.

karte za bicikle bile su po 100 dinara u busu za osijek i vozu za bg, a po 40 dinara u busu za novi sad iz sombora.

 

Belch, jeste li to vozili uz reku. Meni je to jedini nacin da ambijent bude zabavan u ravnici.

u hrvatskoj smo vozili po parku prirode, između dunava i nasipa, i s druge strane nasipa bila je šuma sa divljim životinjama.

u vojvodini smo veliki deo vozili po kolskom putu za traktore, bilo je jako zabavno :)

a manji po asfaltu, al meni su ti krajolici lepi. vreme je bilo divno pa mi ni ravnica nije smetala.

 

evo jedne sličke ipak

 

img0703.jpg

 

 

btw zainteresovana sam i ja za rumuniju, a sa sobom vodim još najmanje dvoje ljudi :D

Link to comment

Ja sam se jedared tako vozeci ozbiljno uplasio..

 

Put medj njivama je iza mene imao milion racvanja, vise nisam mogao da zapamtim koje sam strane birao..ispred mene, put se prekida i pocinje blok njiva koji ide u nedogled..

GPS na fonu ne moze da uhvati signal..

 

Nisam se toliko plasio za svoju bezbednost koliko zajebancije od strane ortaka 

 

Danas cu probati da izvedem nesto slicno

Link to comment

Danima vozim sa izduvanom gumom. Da mi ne rece covek na stazi danas jos bih nastavio  :isuse:  Jos vidim da mi vrluda kad agresivno skrecem al sam poceo da se tripujem da je nesto do felne poisle one Garsijine price.

 

Sa naduvanim gumama drugi bajk :) Prosto mi bilo neprijatno kolko mi je bilo lako da vozim.

Link to comment

ma kakva nocenja za 100km? ja posle 100 ladno stizem kuci na rucak. u podne. ;)

kod mene zavisi od kompanjona, s nekima idem po 160 s nekima je 40 plafon

Link to comment

.

 

haha "ono moje" uopšte nije bilo do felne. čovek odvrnuo točak, centrirao malo i zavrnuo  :D

kad sam sapet. navikle mi ruke samo na tastaturu.

 

 

Naterao si me da posumnjam u jedan Kapriolo  :D

 

Al bez zezanja skroz ok felne i mnogo lepo izgledaju.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...