Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pazi ovu lepotu, uz pristojno cenkanje, po meni odlicna kupovina ...

 

edit: To sa kolima ima smisla, samo sto sledece nedelje slavim starijem klincu rodjendan ... 

 

ne zezaj, gde za deore 380e? da je oko pola te cene, mozda malo vise...

Link to comment

Belch, jeste li to vozili uz reku. Meni je to jedini nacin da ambijent bude zabavan u ravnici.

A za Neru ne mora sledeci vikend. Njega sam predlozio jer je to bio prvobitni plan pa sam pretpostavio da su ga isplanirali oni koji su hteli da idu tamo.

Btw: veceras sam lepo iskoristio za voznju do Ade. Krenuo u 22h, obrnuo krug. Stigao kuci, istusirao se i sada na spavanje. Mogao bih se na to navici.

Link to comment

Dobro, nadji mi 29er u ovakvom stanju za 200-250e i kupujem odmah... Na stranu sto je Deore za ono sto mi vozimo, vise nego dobra oprema ...

 

ah, sad vidim da je to neki dzin, 21" ram, 29" gume.

 

moze 28? evo pa se cenjkaj, ovakav je moj, cist copy paste, SLX svuda, strava bajk:

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/city-turing-10/bulls-27#.VS0BLbu24gs

 

 

 

ovaj je 26 ali je XT i jeftiniji je dosta, nema diskove doduse kome je to vazno, meni nije

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/mtb-bicikli-7/bulls-pro-6-50-full-xt-1#.VS0AxLu24gs

Link to comment

Nije bitna vlicina rama, bitna mi je da je geometrija rama koja je predvidjena za gume 29" (znaci ne hibrid , vec mtb 29-er), nov model i u perfektnom stanju ... SLX i XT , ne mozes naci za te male pare sto si naveo!

 

p.s. Ne sporim da su ova dva primerka dobri bicikli, ali nije to ista prica ,odnosno ne mogu se uporedjivati sa cenom ...

Link to comment

Ja bih išao u Rumuniju. Možda bi prevoz do Kaluđerova bio problem, ali nekako bismo se valjda organizovali. Što se termina tiče, za ovaj vikend je prognozirano loše vreme.   Da li je neko od zainteresovanih već bio u tom nacionalnom parku?

Link to comment

Nije dovoljno da je neko bio. I ovi koji su godinama išli tek prošle godine su sreli neke meštane koji su im pokazali puteve za koje nisu znali i koji su se ispostavili značajno lepšim. Trebalo je da idete sa ovom Žaretovom turom (mada oni ne voze baš rekreativno), ali dobro snaći ćete se nekako.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ne zanima me ništa, nego razmišljam da je bolje da ide neko ko je bar jednom bio da se ne zagubimo po rumunskim šumama :)

 

Verujem da je staza vidljiva, a i sumnjam da ima puno skretanja tj mesta gde možemo da se zagubimo, no možda grešim. :)

Link to comment

Mnogo lepo na Adi danas. Iz nekog razloga nikad praznija. Malo je vetar smarao za voznju al sto je bilo fino da se cirka pivce na obali  :wub:

 

Iznenadjujuce brzo sam usao u formu. Tek peta voznja ove godine a nisam ni osetio standardnih 25km. Cim mi se gluteus malo navikne idem do Bojcinske..

Link to comment

Verujem da je staza vidljiva, a i sumnjam da ima puno skretanja tj mesta gde možemo da se zagubimo, no možda grešim. :)

Ko su mi?

 

Ja sam mislio da nema ništa od vožnje jer se niko nije javljao.

Link to comment

Pa dobro, kontam da ćemo jednom da odemo, volja msm da postoji, samo da sačekamo jedan lep dan. NBG, ja, što se mene tiče, još jedan, dvoje i dosta.

Edit: a msm da se i delija prijavio.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...