Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Bravo Belch! Odlican povratak.

 

btw: koliko ljudi je bilo zainteresovano za Rumuniju? Sta mislite da organizujemo turu tamo za sledeci vikend?

Link to comment

Ja cepio danas turu po okolici™, 32km. Verovatno bih malo više, ali niko nije hteo/mogao, a smor mi dugo sam da vozim. Nisam padao ispod 24km/h iako mi se vetar pola od tih 32km opasno nahebavao familije tak da sam zadovoljan tempom.

 

Jel ta Rumunija 1 dan? Ako je jedan dan i ako je nedelja, mogu, subota pada da radim.

Link to comment

Pa sta je to, 50km? Mislim, ako sam ja bio spreman...

Tamo su pominjali 5-6 sati voznje. To je 10 forumaskih :D

 

Meni ono odlicno deluje, tako da ako budemo isli, ja sam za. Prevoz, naravno, jedini problem. Mada, spreman da platim kome i koliko treba

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Pa kolima se ide to tamo, bem te blesavog. Voznja je od granice do nac. parka u Rumuniji i nazad

 

Bajs jos nisam uzeo. Bilo lose vreme, a i istrosio se za put. Ali uzimam ga uskoro, sigurno. Mozda vec sa prvom platom

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Pazi ovu lepotu, uz pristojno cenkanje, po meni odlicna kupovina ...

 

edit: To sa kolima ima smisla, samo sto sledece nedelje slavim starijem klincu rodjendan ... 

Edited by Geo
Link to comment

Dobro, nismo vise vezani za odredjeni termin.

Ponavljam, ako su ljudi sa foruma za, idemo.

Cak sam pomenuo i nrkim mojim drugarima i bili su zainteresovani. U nacelu, naravno :D

 

*velik mi taj ram. A ti i dalje guras 29er [emoji14]

Prvo gledam na pancevackom buvljaku. To sam zacrtao kao pocetnu tacku, jbga. Ako ipak ne ispadne kao sto se prica, ondak prelazim na oglase

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ja bih pomerio Rumuniju za koju nedelju da malo udjemo u formu, a i po prognozama deluje da nece biti lepo vreme kao ovaj vikend, ali ako insistirate da bude sada isao bih.

Link to comment

Ma kakva bre voznja? Da natovarim bajs na ledja u povratku? :D

Hteo sam vozom da idem. Mada, mozda nije lose ni osmotriti situaciju jednom, pa bi mogli i bicom

 

@delija

 

Jeste, gledao sam ja za vreme i razocarao se malo. Ovde przi. Sto se forme tice, danas kupio kartu za kupolu "a piedi" da bih ustedeo 2e. Ako sam se uspentrao na ono cudo, forma mi je zavidna... :*

 

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

"Nocenja i jutrenja" su mnozina, ali dzaba sva prica kada ih nije slikala ...   :P

Kako ste iz Sombora, vozom ?

 

@NBGD

Naravno da sam mislio na shacovanje™ 

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...