Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

noga i ne treba da bude potpuno ispravljena, već blago povijena.

 

 

Jedno od pravila za podešavanje visine sedišta je da se peta stavi na pedalu kad je u najnižem položaju i tad noga treba da bude potpuno ispružena.

Link to comment

prosle godine sam radio full servis i sta reci posle zime, bajk nikad gori, sve cvili i susti. jos sam u nekom trenutku primetio da mi prednji prenos ne radi a onda vidim i zasto, plasticni buzir na sajli puko i tu se svasta napravilo sa sajlom. stanem u pirani kod sajma, operacija sredjivanja trajala max 5 minuta, cak ni ne znam da li mi je nesto zamenio ili je samo skratio sajlu, na pravdi boga 450 dinara. na toliko ih qraca nataknem ako za 2000 din kod profe dole kod brankovog mosta mozes da dobijes na delove rastavljen, ociscen, opran i podmazan bajk. izgleda da ljudi rade posao veka, hvataju somove sa staze na bucku.

Edited by yolo
Link to comment

Verovatno niko do sada nije pitao:

Za koliko para može da se nabavi pristojan bajs za "vikend vožnje" rekreativne vožnje ovde kod mene po blokovima, nasipu...

Glupo mi da žickam od ortaka stalno.Doduše to mi odgovara jer mi je slab smeštajni prostor ????.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

prelaz biciklom preko pancevca, koliko je opasno? nije da me nesto tangira nego nikada nisam isao preko mosta bajkom, vise zbog odvratnosti nego zbog opasnosti. svejedno se ne secam da sam vidjao bicikliste na mostu a isao bih da provezem izmedju banatskog brestovca i ivanovacke ade pa razmisljam da li da trpam bajkove u kola ili kako 

Link to comment

prelaz biciklom preko pancevca, koliko je opasno? nije da me nesto tangira nego nikada nisam isao preko mosta bajkom, vise zbog odvratnosti nego zbog opasnosti. svejedno se ne secam da sam vidjao bicikliste na mostu a isao bih da provezem izmedju banatskog brestovca i ivanovacke ade pa razmisljam da li da trpam bajkove u kola ili kako 

Pa nije opasno ako ides onim delom za pesake, ali nije bas ni udobno , posebno ako ides road bajsom! Drugi deo pitanja je vise, da li ti se vozi ukupno 100 km ili ne ....

Link to comment

Obicno ne klopam kad vozim al se danas olesismo na Adi. Izmucko sam onu muckalicu posle do kuce  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...