Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Kako moze da bude veliki bajs za tolikog coveka?

Jel bi pomoglo da spustis sediste?

 

 

Pa ako spustim sediste onda mi noga nije "potpuno" ispravljena u donjem polozaju za pedalu. A ram je ogroman, muski i ne mogu drugacije da silazim sem da nogom zamahnem preko zadnjeg tocka i odvalim decije sediste :(

 

@katamaran, hvala na infou ali daleko mi je to. Nasao na oglasima neki za 120E, jaka je cena

Edited by Caligula
Link to comment

Danas sam vozio prvi put posle povrede. Sreca Radost

 

Noga izdrzala. Vozio sam tridesetak kilometara i u ocajnoj sam kondiciji jer tri meseca nisam imao nikakvu fizicku aktivnost i moram da da skinem 15 kg stomaka kako znam i umem, ali je super osecaj biti ponovo na biciklu.

Link to comment

kako se branite od kerova?

danas sam polomio ručicu kočnice kada sam stao da se objasnim sa nasrtljivcima a bicikl (opterećen sedištem i detetom) mi legao kočnicom na šaku.

il' sam uzeo najnekvalitetniji bicikl u svijet ili naprosto nemam sreće.

Link to comment

Ivicnjak i mali ugao prelazenja istog, definitivno najcesci uzrok proklizavanja . Ja se licno, par puta dobro prosuo, tako da sada i u iscrtane linije "duvam"

Ja kad sam shvatila da počinjem da proklizavam sam skočila s bicikla i još vikala "jao, jao, jao", neki ljudi na trotoaru me i gledali :lol:

 

I malo sam uradila koleno o bicikl, imam poštenu modricu + me danas boluckaju neki mišići na leđima, moguće isto od te akcije, ali sve to nije ništa :)

Link to comment

@garsija

Zapalim(ako ima protora za sprint i ako su daleko) ili sidjem sa bajsa , pa na njih ... Imas da kupis neko cudo, sto ispusta neke niske frekvencije pa ih paralise (al sam opisao)

Danas napokon seo na bajs i posle 5-6 km provalih da mi nema ranca(novcanik , telefon, ma sve u njemu...), naravno iznerviran odmah kuci da vidim dal je tu ostao ili ispred servisa dok sam pumpao gume ...  :isuse:

Edited by Geo
Link to comment

kako se branite od kerova?

 

pobegnem :mellow: (koliko me točkovi nose)

 

jednom me je  njih 5-6 jurilo po banjičkoj šumi ali bila između ograda, i nije bilo prijatno ali ajde

kad ono u jednom trenutku odjednom nema više ograde

mislim da nikad brže vozila nisam u životu plus sam spontano kriknula "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!"

Link to comment

@garsija

Zapalim(ako ima protora za sprint i ako su daleko) ili sidjem sa bajsa , pa na njih ... Imas da kupis neko cudo, sto ispusta neke niske frekvencije pa ih paralise (al sam opisao)

Danas napokon seo na bajs i posle 5-6 km provalih da mi nema ranca(novcanik , telefon, ma sve u njemu...), naravno iznerviran odmah kuci da vidim dal je tu ostao ili ispred servisa dok sam pumpao gume ...  :isuse:

 

...i?

 

btw. ima i na zemunskom keju jedna decija prikolica, 300 dindzi sat

Link to comment

Ja na turi, danas presla od osijeka do batine, oko 45km kroz divljinu kopackog rita

Videla tri divlje svinje, cetiri srndaca, par zmija i tonu ptica. Life is good.

Link to comment

...i?

 

btw. ima i na zemunskom keju jedna decija prikolica, 300 dindzi sat

Ostavio ga naravno kuci ali mi propao dan  ...

 

p.s. Bravo Belch , ipak si ti u dusi off road cyclist ....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...