Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

nesto kontam kad bih posla po ovim seoskim tavanima da skupim sve te fixije po selu..moj deda ima bar 4 a dalo bi se skupiti jos okolo..

jel bi to mogli negde prodati hipsterima?

Hoću ja da kupim neku kršinu od koje bi se dao napraviti lep fimejl sitić.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

nesto kontam kad bih posla po ovim seoskim tavanima da skupim sve te fixije po selu..moj deda ima bar 4 a dalo bi se skupiti jos okolo..

jel bi to mogli negde prodati hipsterima?

 

neka divlja tezga u savamali?

 

danas vozio dete na bicikli po topčideru, sjajno vreme.

onda smo seli u Miloševom konaku da popijemo sokić i prilikom ustajanja sapletem se o stolicu, padnem i umalo ne polomim stopalo koje se uplelo u stolicu od kovanog gvožđa.

srećom sam bolji u sedlu nego na nogama :D

Link to comment

nesto kontam kad bih posla po ovim seoskim tavanima da skupim sve te fixije po selu..moj deda ima bar 4 a dalo bi se skupiti jos okolo..

jel bi to mogli negde prodati hipsterima?

 

ne bi, nije to za njih. pretpostavljam da tvoj deda ima one teske, masivne posleratne bicikle.

ovi hipsteri su preslabi za to.

Link to comment

Hoću ja da kupim neku kršinu od koje bi se dao napraviti lep fimejl sitić.

 

uzmi npr puch ili nesto slicno. postoje verzije sa 3 ili 5 brzina, sasvim dovoljno za voznju u gradu. u Austriji se moze uzeti za 20 evra a cesto se pronadje i pored kontejnera za smece. nasi gastarbajteri to obilato i koriste pa ih donose u srbiju. ima ih dosta.

 

uzmes ga, prefarbas, promenis sediste i rucke, dobijes pravu bombonu. neunistivu.

ovako izgleda:

 

9fa7_1_300.jpg

 

retrobringa_4bda7979d212f0.00655301.jpg

Link to comment

U subotu idealno vreme za vožnju.  Oko 20 stepeni i slab vetar, manje od 1 m/s.

 

Zato je i pomerena Nera na ovu subotu.

:fur:

A bio sam se naoštrio da idem.

Dobio i slobodan termin od žene.

 

 

e pa sad ga pretera na drugu stranu  :lolol:

 

-1 Ja danas bio u bermudama i majici ceo dan.

 

I vozio se. Slično kao Garsija:

 

20150410_173608.jpg

 

edit: nominujem Kaligulu.  :fantom:

 

edit2: Imamo i kacigu, ali mi nikako nije dozvoljavala da joj je stavim. Radićemo na tome.

Edited by salerokada
Link to comment

Ja hteo danas da skinem mrak, al ispao fudbal u pola 9 i jbg...

Ja sutra definitivno , mislim da su se stekli svi uslovi (temp,vlaznost vazduha,vetar, uv indeks,poslao decu na put ... )  :ph34r:

Link to comment

Ja sutra definitivno , mislim da su se stekli svi uslovi (temp,vlaznost vazduha,vetar, uv indeks,poslao decu na put ... )  :ph34r:

A kalendar da li si konsultovao?

Link to comment

presekoh se sinoć, ali ništa se nije desilo da odmah bude jasno :)

 

naime vraćala se s posla i usput razni neki radovi na putu, na trotoaru, na biciklističkim stazama, zaobilaženja, skretanja itd

i u jednom trenutku krenem da se vraćam s kolovoza na <do tog mesta zatvorenu> biciklističku stazu i ukapiram da je izdignut ivičnjak, onako kurvanjski 2-3 cm taman da ne primetim jasno a ja naravno uletela pod uglom od maksimalno 2 stepena

 

i ništa strašno, shvatila sam brzo i uspela da prikočim, ali srce preskakalo 200 u minuti :mellow:

Edited by Hjortron
Link to comment

inače da, ja sam ona koja voli neravnine, šumske staze i bogaze pune granja, koja naleće u skoro punoj brzini na ivičnjake, ali -- uvek pod <barem približno> pravim uglom

Link to comment

Ivicnjak i mali ugao prelazenja istog, definitivno najcesci uzrok proklizavanja . Ja se licno, par puta dobro prosuo, tako da sada i u iscrtane linije "duvam"

Link to comment

nesto kontam kad bih posla po ovim seoskim tavanima da skupim sve te fixije po selu..moj deda ima bar 4 a dalo bi se skupiti jos okolo..

jel bi to mogli negde prodati hipsterima?

 

... ako kazes da si nasla na tavanu kod velvet andergraunda, mozes da trazis i po par soma evra po komadu.

 

@Salerokada: svaka cast :D 

 

meni je ovo sediste problem jer mi je bajs previsok pa i sam tesko silazim i nestabilan sam, a kamoli sa detetom. Mozda kupim onu prikolicu, mislim da bi cerka odlepila:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...