Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jesi uopste radio  nulti servis, posle kupovine bajsa ? Fabricki spremljen bicikl, cesto nije i spreman bajs za voznju(dobro je i zbog reklamacije jer odmah u startu vide serviseri feler ako ga ima)! Mozda su ti zbice(zice na tocku) jednostavno bile lose zategnute u ovom slucaju ...

Link to comment

upisan nulti servis u servisnu knjižicu, ali s obzirom na to da je bicikl poručen, nisam bio u mogućnosti da se uverim da je upisani nulti servis zaista izvršen.

Link to comment

Sad gledam na Capriolo sajtu, ta KryptonX za V-brake je samo 799 dinara.  Suviše mi je to jeftino za kvalitetnu felnu.

Jeftina ali se meni odlicno pokazala. Lagan nisam (i am not fat i'm just fluffy) a vozim prilicno agresivno sa sve skakanjem na ivicnjake.

 

Jedino sto u mom slucaju tezina nije direkt iznad tocka nego na sedistu . Jos nisam vozio nikakav teret pozadi.

 

edit: felnu uzeo na preporuku servisera iz Patrijarha Gavrila. Dok sam im jos verovao...

Edited by katamaran
Link to comment

imam i račun i garanciju i upisao sam online garanciju.

jedino im servis daleko. ne znam mogu li ući u trojku sa bajsom pod miškom :D

Sa točkom svakako možeš.

 

To moraju da ti zamene. Piše li negde u pravilima igre nešto o optimalnoj il maksimalnoj dozvoljenoj težini?

 

Nera vam je super ljudi. 55 km je ukupno. Lepa turistička vožnja. Kao safari. Kapiram da tako i volite.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

U subotu idealno vreme za vožnju.  Oko 20 stepeni i slab vetar, manje od 1 m/s.

 

Zato je i pomerena Nera na ovu subotu.

Edited by Velocipede
Link to comment

Zar je moguće da tamo nema vetra?

 

u pravu si, tamo je vetar 3.6 m/s ujutru, a zatim slabi na 1.4 m/s

Edited by Velocipede
Link to comment

Konacno dovoljno lep dan da se ponovo otvori sezona. Bas nisu morali da mi ukradu onaj jedan stepen i spuste max temperaturu ispod psiholoske granice od 20 stepeni.

 

19  :cry:

 

edit: pogledam weather2umbrella i prognozu na b92 i odose jos dva stepena <_< 

Edited by katamaran
Link to comment

tebe treba prevaspitati

Mnogi su pokusali  :fantom:

 

U povratku kuci temperatura iznad maksimalne - 20 stepeni  :wub:

 

Nosio sam jaknu u korpi da se slucajno ne smrznem u povratku. Sutra vala idem u sorcu i majici. Fenomenalno vreme za voznju.

Link to comment

nesto kontam kad bih posla po ovim seoskim tavanima da skupim sve te fixije po selu..moj deda ima bar 4 a dalo bi se skupiti jos okolo..

jel bi to mogli negde prodati hipsterima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...