Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Altitude range

292 metre (Altitude from 119 metre to 411 metre) 
Total climb 868 metre
Total descent 868 metre 

Length

54.80 km

 

Samo ne znam da li je to u oba pravca, kontam u jednom, mislim na ovih 55km. Mada, sada vidim dole desno koliko je 1km na mapi, izgleda da je ukupno..

Link to comment

Da, da. Sad sam otvorio i preko kompa.

Ne znam, meni je ovo odlicno. Ako se organizujemo i vreme bude ok, idem. Taman da ponesem i aparat da slikam vodopade. Lozim se na to vec neko vreme (ako se neko seca kada je Zajcev okacio sliku ispred vodopada, sa Stare planine... zna na sta mislim)

Link to comment

montirao prtljažnik i sedište za dete, posadio ćerku pozadi.

krenuli u joyride po kraju, mala ciči, zubato sunce sija. milina.

i onda na uzbrdici iskrivim zadnji točak, toliko da zapinje o ram. posle prve vožnje. baksuz :(

 

moraću neki dan da je odguram u servis... preko pola grada.

 

verovatno je moja težina (oko stotke) + skalamerija od prtljažnika i sedišta + dete od 17kg, previše za zadnji točak.

Edited by garcia
Link to comment

Nisam baš siguran da nije od težine. Toliko tereta na jednom točku, svaki udar, nasedanje na bilo šta kontam da ostavlja veće posledice usled toliko težine, veće je opterećenje, veća sila deluje. 

Link to comment

do jeftinih delova koje kapriolo koristi.

točak bi trebalo da može da izdrži toliku težinu, obzirom da je predviđeno da ide s punim bisagama 

Edited by belch
Link to comment

sasvim moguće. tražiću da doplatim koliko treba da mi se točak ne krivi kad želim da malo provozam dete po kraju.

nadam se da je to izvodljivo.

Link to comment

uh, sranje. ja furam teret slicne mase (ako ne i tezi) na tankim gumama i nije mi se to desilo. mada bas pazim na prelaz preko ivicnjaka.

Link to comment

I ja mislim da je do loseg tocka. Krypton sa nekakvim duplim zidom? Taj mi bas nahvalise u servisu i meni se dobro pokazao.

 

edit: po slici bi trebalo da je to taj

 

 

sasvim moguće. tražiću da doplatim koliko treba da mi se točak ne krivi kad želim da malo provozam dete po kraju.

nadam se da je to izvodljivo.

 

Skuplja i kvalitetnija felna al pitanje je da li ima potrebe.

Edited by katamaran
Link to comment

sasvim moguće. tražiću da doplatim koliko treba da mi se točak ne krivi kad želim da malo provozam dete po kraju.

nadam se da je to izvodljivo.

kakva doplata bre, trazi da ti sve promene pod garancijom. smradovi su ti uvalili neko smece od tockova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...