Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

ne, imas ti jos malo asfalta 500m posle ostruznickog. ta raskrsnica, jedan deo je asfalt i on je za jakovo, a ovaj nasip ti je zemljani. taj deo je i dobar. ali kada bi skroz picio tim nasipom do progara, video bi da je sranje, da nije prohodan.

 

ovo sto se vidi kao da je zemljani, ne znam zasto je to tako, ali je asfalt u pitanju, mislim na ovaj sto skrece za jakovo.

 

 

edit: ovo sto sam precrtao, u pravu si da je to put iza mosta. samo mi je sada mozak stao i ne mogu da se setim da li je on asfalt ili zemlja... ali nije ni bitno, on je svega 500m dugacak.

 

 

edit2: ti bi mogao da se popnes na taj nasim kada si na toj raskrsnici i da vozis do boljevaca i da se spustis kada stignes i picis asfatom. ne bih ti preporucio da nastavis nasipom jer nije lep. mozda je sada ok, buduci jos nema trave, ali sam se ja bas namucio kada sam isao sve do progara nasipom.

Edited by hoffnung
Link to comment

Videcu na licu mesta. Ne bih bas kroz travuljinu ali malo off road-a ne bi bilo na odmet. Iza vrha Ade ima jedno sjajno parce samo prekratko. Bilo bi super da je nesto slicno a duze.

Link to comment

na sta mislis 'iza vrha ade'? meni je onaj puteljak paralelno sa tim nasipom [tamo gde su one kucice/splavici na vodi], samo sto je na adi i isto ide do mosta ostruznice cool.

 

ovaj jedan deo nasipa, kada pricamo o njemu, koji vodi do boljevca je cool, nemas nikakvu civilizaciju, ali je sam po sebi cool. kada stignes u boljevac nasipom, mozes da sidjes sa nasipa i nastavis asfaltom, ako nastavis nasipom, onda je to parce [a nije bas kratko] do progara dosadno. i to parce je leti zarobljeno travom. nije kao ovo pre progara.

Link to comment

e zato ja lepo i fino imam debele gume i bicikl "za sve terene" i baš me briga i za granje i za travuljinu i za sve ^_^

 

 

(jedino je pesak uvek sranje)

Link to comment

Od golaca do crpne stanice

 

http://binged.it/1beRBTd

 

ultra kratko ali slatko :)

da, na to sam i ja pomislio, samo sto od pocetka [ada] ja sidjem dole, ima putic koji se nalazi izmedju drvereda i vode gde su ove kucice/splavovi. :) tu je super kada je prolece/leto onda nastavim sve do ostruznickog.

Link to comment

Vozili smo mi prošle godine nasipom do Jakova, zatim do Bojčinske šume, išao prvi put, sećam se da je put bio OK, osim nekih par stotina metara nakon mosta. Tu je nasip zarastao u travu, a paralelno s nasipom je zemljani put, koji nije baš kvalitetan. nbg4ever sigurno zna detalje, to mu je omiljena destinacija :)

 

Problem je bio kod manastira Fenek, kad smo hteli da skratimo put do Boljevaca, pa upali u blato do kolena...

 

@katamaran Putevi u tom delu nisu prometni, možeš slobodno da planiraš vožnju i van nasipa

Link to comment

buduci da je nasip sve vreme do progara, ceo taj nasip je u zemlji, travi. nema asfalta.

+1 

Testirano lično do Boljevca

Ali, trebalo bi da sada posle zime nije velika trava.

Link to comment

da, posle zime, tj. sada bi trebalo da je iole prohodno.

 

kako bi bilo super kada bi na tom nasipu ili barem dole, udarili jedan asfalt... sve do progara ili dalje. ja ovih dana vozim bajs i sa drugarom sutra vozim malo duze. bas nemam kondiciju.. nemam upalu misica, ali vozim sporo i kao da sam umoran posle par kilometara. sutra je lep dan, i onda dolaze neki vetrovi i kisa, barem sam tako nesto nacuo.

Link to comment

danas vozio putem jakova i video sam da su skinuli onu veliku tablu-mapu na cosku pre nego sto se ulazi u jakovo... + neke table isto fale, ove nove koje su postavili, a jednu sam video izresetanu vazdusarom...

 

 

inace bas bas lep dan bio za voznju bajsa. jedino predvece je poceo da duva vetar koji mi je uzeo i ono malo energije sto sam imao. ali sve u svemu, ja sam zadovoljan turom, buduci da mi je ovo prva, ozbiljna voznja ove godine :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...