Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja pre par dana i zvanično otvorila sezonu, vožnjom do surčina. treba mi 50ak minuta, celih 25 minuta brže nego busem.

i mnogo me privlači prvi brevet u sezoni, 200km srema. sumnjam da ću uspeti da se spremim, al trebalo bi da se prolepša vreme pa ću videti.

 

sa druge strane, ponovo se otvara bike kitchen, na novoj lokaciji, u kraljevića marka 8. ovog puta delimo prostor sa još nekim stvaraocima, sa devojkom koja pravi nameštaj od biciklističkih delova, i sa još jednom koja pravi bisage i biciklističke torbe. 

tu ćete kao i do sad moći da besplatno popravite svoj bicikl, ili da naučite ako ne znate kako. 

ako ste slobodni sutra popodne, svečano otvaranje je od sedam, prvo će se puštati neki dokumentarni film, a posle toga mali parti.

evo iventa

Link to comment

BEOGRAD - Lift za bicikle na Brankovom mostu biće osposobljen u narednih nekoliko dana, najavio je danas Beokom servis.



 


Kako je saopšteno, od proizvođača iz Italije je po hitnoj proceduri naručen deo, čija se isporuka očekuje u narednih nekoliko dana, a lift će biti popravljen u roku od jedog dana od kada taj deo stigne.


Lift će osposobiti Direkcija za puteve, koja se bavi održavanjem Brankovog mosta.


Link to comment

ja se upravo razmišljam da li da obrnem jedan ozbiljniji krug il ipak ne

 

nema vetra i nema kiše, ali je totalno sivo i kiša bi mogla svakog trenutka

i onda, ako bude neka sitna prijateljska nije ni to veliki problem, ali ako ne...

Link to comment

Ma ovde nece biti kise, sunce probija, ali nigde nikoga... Obicno nedeljom dosta ljudi vidim da voze niz ulicu, samo da je suvo. Ko me ejbe kad sam lenj, pa me mrzi da izadjem

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

a inače pre neki dan lepo tip vozi kroz stanicu voza (gde ne bi trebalo), i vozi on tako opušteno, i skrene ka stepenicama, i krene da vozi niz stepenice :mellow:

 

 

stvarno ima svačega u ovom univerzumu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...