Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pa da , najbolje neki hibrid ... Znaci ram koji ti se najvise svidi bez amortizera, a gume ces kasnije uzeti koje ti najvise odgovaju ako sada recimo dobijes uz bajs neke kramponke ... http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6

 

@ Ikar

Koliko ti je visok klinac? Te tockove od 20-24" prebrzo prerastu , pa ti je moj savet da pogledas i neki polovni (ima bas dobro ocuvanih jer se voze poprilicno kratak period)

Link to comment

iii sezona otvorena!

:thumbsup:

 

@Dagmar: Bilo koji bajs je dobar za takve potrebe. Ne moraš baš da juriš one kineze od olova, ali bilo koji pristojniji će ti biti sasvim dodovljan:

Npr: http://www.capriolo.com/biciklizam - MTB 26 je klasičan montibajk. Posao ti rade i ovi sa većim točkovima 27,5, 29, treking, siti.

Tu je i Polar - http://www.polarbikes.com/bikes/

 

Ako ti je skupo, onda pogledaš Geoov link, limundo, kupindo. Ako imaš vremena možeš da odeš i do Bubanj potoka. Tamo možeš naći relativno jeftino odlične bajseve (ispale iz kamiona u inostranstvu). Samo tamo treba otići baš rano ujutru. Npr. u 06 sati, najkasnije do 07h.

Link to comment

iii sezona otvorena!

:)

 

 

inače danas ladno (oko nule) ali standard sunce i baš lepo, pa se spojilo lepo s korisnim i raznorazni poslovi i poslići po različitim delovima grada obavljeni uz pomoć samo i jedino biciklića :)

Link to comment

Na pogled kroz prozor deluje da je sjajno vreme za voznju  :cry:

 

Bas sam se uzeleo bicikle al mi se nikako ne vozi po zimi.

 

Sjajno my ass, napolju je smrzotina. Kad bi krenuo negde bajkom, mislim da bi stigao kao santa leda.

Link to comment

+2 -_-

 

Vozio dva puta za praznike™. Od toga jednom u 8-9h izjutra.

 

Nego... bio sa drugom, pa smo ga merili©

 

img20150215111822.jpg

 

Velicina rama je ista (19" & 48cm), ali je njemu korman visi. Da li zbog one iskosene gornje sipke o kojoj sam pisao (ili mora tako zbog amortizera), ne znam - ali mi takva pozicija sasvim odgovara.

Link to comment

Sjajno my ass, napolju je smrzotina. Kad bi krenuo negde bajkom, mislim da bi stigao kao santa leda.

Kazem deluje. Smajli na kraju pokazuje da sam svestan sta je napolje :)

 

 

svi ste seka-Perse, realno

+1

Link to comment

+2 -_-

 

Vozio dva puta za praznike™. Od toga jednom u 8-9h izjutra.

 

Nego... bio sa drugom, pa smo ga merili©

 

img20150215111822.jpg

 

Velicina rama je ista (19" & 48cm), ali je njemu korman visi. Da li zbog one iskosene gornje sipke o kojoj sam pisao (ili mora tako zbog amortizera), ne znam - ali mi takva pozicija sasvim odgovara.

ha, imam sliku sa istog mesta od pre par dana

 

img20150214120157.jpg

Link to comment

Samo mi pravite zazubice  <_<

 

Kad opet bude bilo desetak stepeni  junacki cu skupiti hrabrost da skinem bici mrak za ovu godinu.

 

Nego kad smo vec kod te lokacije da ne zna neko Piraninu wifi sifru? 

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...