Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ok, novo pitanje. Zasto bajkovi iz oglasa cesto nemaju pedale?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Jel si razmišljao o novom bajku? 

 

Da dajem 300, 400e za bajs, ne verujem da bih uzeo polovan. Verujem da razlika nije velika, ali novo je novo, što bi rekli...

Link to comment

@aa

 

Pomislio sam da su u pitanjubone pedale za kopcanje, ali opet... Vrati stare jbte, a ne tako ogoljenog da ga stavljas u oglase

 

@gr

 

Nisam iskreno. Pod utiskom sam da se kod 2-3 godine starog bajka moze ustedeti 200-300e komotno. Neki od onih koji kostaju 400e, kao novi kostaju 1000$. Sa priblizno istom opremom, koliko sam uspeo da primetim

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

a šta si rešio za rukavice? :)

Dobio sam na poklon neke kozne Beneton. Obzirom kakva je jadna zima, iseci cu prste sa njih i eto resenja :D

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ok, novo pitanje. Zasto bajkovi iz oglasa cesto nemaju pedale?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

zato sto pedale idu uz cipele. pedale su too personal da bi se davale uz bike.

Link to comment

To je super povoljno, gde si nasao. Cene po oglasima su daleko vece.

 

 

Ta ne sme u oglas ...

 

pa nisam siguran, kupio sam je na pancevackom buvljaku proletos kod onog lika sto svake nedelje stoji na samom kraju, kod benzinske pumpe. on je valjda borcanac i koliko znam svoje bajkove dovozi od preko, tako da moze u oglas, ne verujem da svabo i osiguravajuca drustva tamo trkeljisu kupujemprodajem i ciklo berzu. verovatno jeste marnut preko jer je na njemu stajala nalepnica nekog germanskog osiguravajuceg drustva. mozda nije bio 260 nego 280 ali to je to. stariji je model, recimo druga polovina 2000-tih, karbonski ram - meni ovde reklo da se karbonski ram ne kupuje polovan zbog nekih mikropukotina. ja kupio i nije se za sada nista desilo sa mojih 90 plus kg.

Link to comment

Izvinjavam se,mislio sam da je noviji karbonac, sto bi sa tom cenom znacilo samo da je pakleno vreo ...

 

imao je on i nove karbonce, neki brutalni zuti GT je prosle godine mogao da se uzme za 470e, aktuelni model, kataloska cena preko 2000e. toliko je doduse bio i ovaj moj kada se prodavao kao takav

Link to comment

Dobio sam na poklon neke kozne Beneton. Obzirom kakva je jadna zima, iseci cu prste sa njih i eto resenja :D

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

 

Ispravno.

 

Nego nešto nisam pratio Sagu o Biciklu od početka, ako ne tražiš neki ultraspecijalan bajs, što ne kupiš nov? Sad će već za nedelju dve da idu u radnje pre sezone prošlogodišnji modeli, ako budeš batlija, ima ih i sa 50% popusta. Ako kupiš polovan, nikad ne znaš koliko ima peska i djubreta u lagerima i da li ga je vozio neki slon od 120+kg, još može da bude i kraden.

 

Ja sam kupio pre 6-7 godina ovog Scotta za nekih 450 ojrića na rasprodaji u Hervisu, koštao je dobro preko 700. Servis može i jednom u dve godine, zavisi koliko ga voziš. Ybg, za moju vožnju po gradu i ravnici više nego OK, 13kg žive vage, menjač 3*8, hidraulična viljuška, pedale obične ^_^

 

full_scott06_sportstrp5v.jpg

Link to comment

Nego nešto nisam pratio Sagu o Biciklu od početka, ako ne tražiš neki ultraspecijalan bajs, što ne kupiš nov? Sad će već za nedelju dve da idu u radnje pre sezone prošlogodišnji modeli, ako budeš batlija, ima ih i sa 50% popusta. Ako kupiš polovan, nikad ne znaš koliko ima peska i djubreta u lagerima i da li ga je vozio neki slon od 120+kg, još može da bude i kraden.

Upravo. Malo sam gledao šta ima za 50.000, sumnjam da ne ispunjava potrebe...

Link to comment

belch je u pravu, razlika u ceni je velika... Bez papira ne bih nikada kupio polovan bicikl, osim ako ne kupujem od poznatog prodavca i poznajem istoriju bicikla...

Edited by Velocipede
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...