Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jos kad bih ja tacno znao sta mi se svidja...

Moram da vidim i za ram. Trenutno vozim 19" i cini mi se da je ipak mali. Opet, par puta sam vozio 21" i bio je prevelik. A mozda je i stvar navike. Kao zlatokosa sam

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/mtb-bicikli-7/cube-attention-3x9-1

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/mtb-bicikli-7/merida-trail-500

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/mtb-bicikli-7/ht-hcc-4-5-1

 

A hteo bih i 29ku da isprobam

 

Čini mi se da si malo viši od mene?  Mislim da bi ti 19" bio mali. Verovatno je 20" OK izbor, ali zavisi i od geometrije rama, tako da je najbolje da probaš konkretan bicikl.  Ovo važi za 26", ne znam koja 29" bi bila odgovarajuća. 

 

Kad smo kod 29", meni i dalje jako zanimljiv Capriolo level 9.5 koji je ponovo na popustu i kosta oko 430 EUR

 

Ako kupuješ na cikloberzi(2 bike), pogledaj malo na njihovom forumu, videćeš ko važi za dobrog prodavca i zašto, a ko je prevarant i koga treba izbegavati.

 

Kad su rukavice u pitanju, možda zbog stila vožnje, ali meni su rukavice neophodne. Imam običaj da se dlanovima oslonim na rogove i gel na delovima kojima se oslanjam dosta znači. Za 1500 - 2000 RSD se mogu kupiti više nego pristojne.

Link to comment

Ma ako je ram kvalietetan, sve te geometrije istih su totalno nebitne, da bi mi nesto drasticno primetili u voznji ... Meni se vise svidjaju ti iskoseniji(rekao bih noviji tipovi), jer mi je mnogo veci komfor sa njima ...

 Kod 29" tocka , 19" ram bi ti po meni bio taman ...

 

 

PPP tura sa specijanim gostima iz Burundija...  :)

 

Ko bi dosao iz Burundija ? Kad smo vec kod bajsa i Burundija, dobio sam fenomenalni "Wurth" kalendar , gde je na svakoj strani neki biciklista iz Burundiju(pravog) ... 

Edited by Geo
Link to comment

E, koja je fora sa sa iskosenom gornjom cevi na ramu? U poredjenju sa klasicnom horizontalnom

 

 

 

ne znam. meni je to na prvu loptu zenski ram pogotovo sto je to neka srednja velicina pa ove gabaritnije zene voze bez problema. hocu reci da meni kao midzetu (1.72) ovaj ram lezi ko dupe na nosi, tako da sam nakon 20 sekundi probne voznje odlucio da uzmem jer mi nijedan ram pre ili kasnije nije ovako lezao.

 

ali ruku na srce ne bi me cudilo da je ta zakosena cev neka mudrolija kojoj trenutno niko od nas ne vidi funkciju. spustanje tezista mi se cini besmisleno. ne znam. ali ne pravi nikakvu losu razliku u voznji tako da je svejedno da li je zavareno 20cm vise ili nize.

Link to comment

pa ja :P

 

ajmo do surčina :P za početak, probna vožnja da vidim u kakvom je stanju put

išla sam ali jako davno 

Da te otpratimo na posao , a posle da razgledamo Cumetove znamenitosti ,do zavrsetka cetvrtog casa ... :thumbdown: Ma, mislio sam na neku zanimljivu voznju na prolece, odnosno kada malo odmrzne i produzi se dan  ... Do tada ces biti u punoj formi i znaces svo stanje na putevima !

 

p.s. Pa ti nisi Burundjanka, samo si se vratila sa godisnjeg odmora ...

Edited by Geo
Link to comment

 

 

stevens specijalku karbonsku sa shimano micro shift all over sam platio cini mi se 260e proletos.

 

 

To je super povoljno, gde si nasao. Cene po oglasima su daleko vece.

Link to comment

Izem ti i pljusak i vetar i grmljavinu usred zime na 4C, bem ti zimu

 

Vetar gura levo desno kako mu kad dune, šiba i u lice, kiša ulazi u oči i u nos, baretine i blato na sve strane, sve mokro do daske

 

Morski pas mater

Link to comment

E, koja je fora sa sa iskosenom gornjom cevi na ramu? U poredjenju sa klasicnom horizontalnom

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

mene jebe klasicna horizontala - imam instaliranu decju sedeljku pozadi i zbog nje bajk ne mogu da "zajasim" normalno prebacujuci nogu preko sica. sad moram da izvodim smesan i nezgrapan potez preskakanja prepone tako da fuck the horizontala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...