Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ne, bez zezanja. Gledam nesto bic album, i svi sa kojima sam vozio imaju rukavice. Pomislih da imaju nekakav poseban efekat, mimo sprecavanja zuljeva... koje i nemam, kao sto rekoh.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

pa ne stvarno je sve bez zezanja

 

ja vozim intenzivno bicikl tamo negde od 4te godine života :D i nikad ih u životu nisam koristila, niti mi je palo napamet

Link to comment

Ja ne idem bez rukavica ... Em udobnije , em se osecam mnogo sigurnije kod padova (docekas se lepo instiktivno na dlanove )...  Ja svoje uber fancy™ narucio preko e-bay-a ...

 

edit: Belch , smisljaj veliku prolecnu ppp turu ...

Edited by Geo
Link to comment

Ok, prebacim novce za bicikl. Bio neki Fuji tahoe za 390e na oglasima. Sad sam mu za korak blizi

 

*paz sad ovoga gore [emoji35]

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

inače, kupio mi momak aerobar :wub:

a i dobila sam posao u jednoj školi koja ima učionice i u surčinu, gde ću ići dva puta nedeljno, pa mi eto prilike i da ga koristim, do tamo je ravno a vinogradskom skoro da i nema saobraćaja

Link to comment

хм шта је сад аеробар?

 

 

нбг не слушај географа :D

 

 

а ћирилица је остала због потенцијалног одрицања од српског држављанства (да се види да ће  ма шта било Србија увек бити у срцу и тако то)

Link to comment

Ok, prebacim novce za bicikl. Bio neki Fuji tahoe za 390e na oglasima. Sad sam mu za korak blizi

 

*paz sad ovoga gore [emoji35]

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Pa kad pitas zene™ :P  ... Pazi , kupis dobre rukavice i bez problema ti traju 10+ godina , po meni uopste nije promasena investicija ...

Link to comment

ovo

 

sbend8.jpg

 

da se ne oslanjam na zglob nego na lakat  :)

inače, džaba ti rukavice kad se dočekaš na šake kad onda slomiš ruku :P

Edited by belch
Link to comment

 

 

da se ne oslanjam na zglob nego na lakat  :)

 

super :)

 

 

e baš htedoh i ja to reći, ako je sudba da se slomiš slomićeš se i sa glupavim rukavicama :P

Link to comment

Ok, prebacim novce za bicikl. Bio neki Fuji tahoe za 390e na oglasima. Sad sam mu za korak blizi

 

 

Ovo zaboravih da prokomentarisem ... 400e je vec ozbiljna cifra i imas sasvim pristojan uzbor sa istom , tako d anema potrebe za zaletanjem ... Laganica, uzivaj u merkanju i isporobavanju, bice tu i boljih prilika ! 

 

p.s. 29" Pod obavezno !  :nobles:

Link to comment

Kupite kozne gripove, uzivacete bez rukavica. Ja sam na Bullsu imao najbolje gumene koje sam probao, anatomske I udobne I opet su trebale rukavice. Kada sam proletos stavio kozne gripove, prestao sam da nosim rukavice.

Link to comment

Meni su posle puta do Tamišvara dlanovi otpadali tako da sam sa zadovoljstvom kupio rukavice. Verovatno ima veze kako ko sedi, ja sedim tako da deo težine prebacim na ruke, pa me zato oni bole posle dužih vožnji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...