Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Sutra je poslednja ovogodisnja Kriticna masa. Vozi se od Trga republike do Shermanovog mosta i nazad do Zemunskog keja. Ko hoce da vozi neka bude u 5 na Trgu, a ko nema bicikl moze da dodje do 4 u prostorija UZBa ispod Brankovog mosta i da besplatno iznajmi bicikl.

 

FB event

 

Trasa

Link to comment

Prehladno za mene , s ozbirom da nemam adekvatnu zimsku odecu ... (plus mi smor da se vracam nocu sam iz Zemuna po ovom vremenu)  :(

 

 

p.s. Mogu da zamislim koji ce saobracajni haos napraviti masa , na potezu brankov most-Usece u sutrasnjem ultra shopingholicarskom™ danu ...  :D

Link to comment

Obavio sam verovatno poslednju ovogodisnju voznju. Nisam se nesto narocito smrzo, samo malo po prstima jer sam vozio bez rukavica. Masu su obelezili povratak Belch na bicikl i incident u Cara Dusana kad je jedan kreten uleteo automobilom u kolonu. Ja sam bio na celu kolone pa nisam video tacno sta se desilo, ali niko nije povredjen, a biciklisti su fin svet, pa bahatog vozaca nisu umlatili ko vola u kupusu.

Link to comment

1600km. Manje nego što bih voleo, više nego što sam očekivao.

Teško da će u 2015. biti više.

 

Upravo na RTS-u ide Memedović, vozio bajs 600 km po Italiji.

Link to comment

Ja sam stukao oko hiljadarke i jače a baš sam malo vozio, dakle bio kvalitet umesto kvantiteta. Biće bolje ove godine mada to kažem svake pa niš... :(

Link to comment

Ja samo znam da sam ove najvise posle onih klinackih godina kad ni po ledu nisam silazio sa bicikle. Dugo je potrajalo lepo vreme pa sam skoro svaki dan isao po tridesetak km.

 

84401465.jpg

 

:cry:

Link to comment

Došao danas bajsom na posao znajući da će kiša padati uveče.

U međuvremenu se posao zakomplikovao i ostadoh prekovremeno.

Biće interesantno vraćanje nazad po ledu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...