Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Govoreći o sada već čuvenoj biciklističkoj stazi koja se završava "u auto-putu", Vesić je rekao da će sve imati smisao u doglednom roku. 

 

"To je šira priča, ta biciklistička staza biće u funkciji, ali ne može se čekati da se nešto gradi kada se ima novac za sve, bolje je graditi deo po deo. Čekamo da zemunska strana usvoji plan tog dela, gde će biti izgrađena raskrsnica i onda će sve imati smisao. Inače, mi želimo da gradimo što više biciklističkih staza i ozbiljni smo u tome, tako da je staza već uvrštena u plan rekonstrukcije Ruzveltove", rekao je on. 

 

 

Daj biciklisticku u Cara Dusana. Ta bi mi mnogo dobro dosla.

 

Mada moze da se prodje do 25. maja onim manje frekventnim ulicama ispod al ove godine nijednom nisam tako isao. Od Bajlonija se bas caskom stigne do Dubrovacke kroz Cara Dusana al malo smara saobracaj.

Edited by katamaran
Link to comment

To mi je taj alternativni put kojim sam nekad isao. Nema saobracaja al svaka raskrsnica mora jako pazljivo da se prolazi da nesto ne izleti. Kod Cara Dusana je prednost sto uhvatis zeleni talas i sjuris se do dole. Cak je i nizbrdo.

Link to comment

Da ali u C.Dusana ima pun q parkiranih automobila i kamiona u desnoj traci sa upaljenim zmigavcima , uvek imam trip da ce mi neko otvoriti vrata pred nosom , plus ima dosta i sahtova i rupa ...

Link to comment

To jeste zeznuto i u takvoj situaciji otvaram cetvore oci. Jednom mi je jedna pametnjakovicka u Takovskoj na nizbrdici istrcala iz taksija da sam je jedva obisao. Od tad debeeelo pazim u takvim situacijama.

Link to comment

otvaranje vrata na zaustavljenim vozilima je za mene ubedljivo najopasnija situacija za bicikliste. druga je isparkiravanje unazad, kada te ne vide. treca je preticanje dugackog harmonika autobusa koji te po marfijevom zakonu obavezno napada zadnjim delom.

Link to comment
druga je isparkiravanje unazad, kada te ne vide

 

Pre dve godine me u Vasinoj lik udario minimalnom brzinom kad se isparkiravao. Ja stao iza njegovih kola da propustim ove sto mi idu u susret a car krenuo u rikverc maltene bez gledanja. Jeste bila pomrcina al nisam mali i nije me tesko uociti. Srecom me je vise izgurao nego udario.

 

Sa preticanjem vecih vozila se ne bih igrao. Kad god mogu stanem i pustim ga da prodje pa posle vozim na miru iza. Primer kolko je jebeno igrati se oko velikih vozila koja usput imaju gomilu mrtvih uglova. Video je bez posledica tako da slobodno pogledajte

 

https://www.youtube.com/watch?v=kF-YM2OCrCk

Link to comment

Pre dve godine me u Vasinoj lik udario minimalnom brzinom kad se isparkiravao. Ja stao iza njegovih kola da propustim ove sto mi idu u susret a car krenuo u rikverc maltene bez gledanja. Jeste bila pomrcina al nisam mali i nije me tesko uociti. Srecom me je vise izgurao nego udario.

 

Sa preticanjem vecih vozila se ne bih igrao. Kad god mogu stanem i pustim ga da prodje pa posle vozim na miru iza. Primer kolko je jebeno igrati se oko velikih vozila koja usput imaju gomilu mrtvih uglova. Video je bez posledica tako da slobodno pogledajte

 

https://www.youtube.com/watch?v=kF-YM2OCrCk

jebote, nit je kamiondzija prikocio, nit je neko od prolaznika stao da mu pomogne.

jebeni roboti.

Link to comment

Kamiondzija nije mogao da ga vidi. A Kinezi su cuveni po tome da ih boli dupe za sve okolo. Bio je neki grozan video pre par godina kad je mali milion ljudi prosao a da nije pomogao. Unapred molim da se taj video ne postavlja ovde btw

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...