Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

i tako su došla i ta vremena: nikako bez kape i rukavica (pošto već danima ne prelazi nulu) i bez drečavog odsevnog prsluka (pošto se mrak spusti već oko 16h)

Link to comment

i tako su došla i ta vremena: nikako bez kape i rukavica (pošto već danima ne prelazi nulu) i bez drečavog odsevnog prsluka (pošto se mrak spusti već oko 16h)

:thumbsup:

U Bg-u je još uvek iznad nule, pa nije problem voziti.

Svejedno, rukavice, šal i kapa su obavezna oprema.

 

Pomenuo sam gore na severu Šormaza kog sam sreo pre neki dan u liftu i koji me je tom prilikom pitao da li za bajs trebaju zimske gume. Delovao je ozbiljno.  :lol:

Link to comment

U Srbiji? Pa još ugrađene u zakon o bezbednosti saobraćaja?

Kakav sada zakon ? Kazem samo  da postoje gume za bajs , koje su predvidjene za voznju po zimskim uslovima (sneg, led)...

Link to comment

Imam sutra malo slobodnog vremena pa se može organizovati neka sitna vožnja.

Opcije koje mi padaju na pamet su Ada (manje poželjno) ili obilazak Kineskog mosta i prelazak preko istog ako nas puste (poželjnije).

Može i nešto treće ako neko ima zanimljivu ideju.

 

Zainteresovani, navalite.

Link to comment

kakav dan za voznju  :ziga:  :ziga:

 

seo sam na bajk preslabo obucen za scenario voznje kada zadje sunce. izasao sam napolje oko 1, bilo je idealno ali sam se zabo kod ortaka u pekaru i tamo gluvarili do 3. onda sam krenuo da vozim i shvatio da je lagani kompletic za jesenje trcanje od likre sa tankim zimskim prslukom bez rukava nedovoljan. sto me je zapravo dovelo u idealno stanje koje cesto primenjujem zimi na nordijskom skijanju, da moram jako puno da radim da se ugrejem. tu je najteze zagrejati prste na rukama (da, zaboravio sam rukavice :thumbdown: ) ali sam na kraju posle 20km uspeo da zaboravim da mi je hladno na rukama, pa kapiram da sam pobedio. uz sve to, posto sam sa detoxom zavrsio pre skoro mesec dana, mogu reci da ako postoji nesto gde osecam ovih realnih 8kg manje upravo bicikl, cak i na tour bikeu letim na stazi, mogu misliti sta bi bilo da sam danas seo na trkački. to mozda sutra.

 

ako sutra bude isto ovako, svi napolje. genijalno je!

Link to comment

Imam sutra malo slobodnog vremena pa se može organizovati neka sitna vožnja.

Opcije koje mi padaju na pamet su Ada (manje poželjno) ili obilazak Kineskog mosta i prelazak preko istog ako nas puste (poželjnije).

Može i nešto treće ako neko ima zanimljivu ideju.

 

Zainteresovani, navalite.

Bas sam dosao da zovem nekog na voznju do Borce :)

 

Moze da se predje, kacili su danas neki ljudi slike na fezbuk

 

Danas sam otisao do Ostruznickog mosta i nazad, pa obrnuo krug oko Ade i vratio se preko Brankovog mosta. Kod Brodica se mimoisao sa Yolom, ali sam provalio da je on tek kad sam procitao post.

Link to comment

Bas sam dosao da zovem nekog na voznju do Borce :)

 

Moze da se predje, kacili su danas neki ljudi slike na fezbuk

 

Danas sam otisao do Ostruznickog mosta i nazad, pa obrnuo krug oko Ade i vratio se preko Brankovog mosta. Kod Brodica se mimoisao sa Yolom, ali sam provalio da je on tek kad sam procitao post.

Mislis nesto tipa Usce-Novi most-Pancevac-Usce ?

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...