Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Sta hvali™ krugu oko Ade? :D Moze negde i da se sedne na pice.

Ja jos ni bajs nisam oprao, ali ako se bude vozilo, sto da ne. Prognoza kaze suncano.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ok , nedelja Ada, da planiram ... Velo moze da sidje kod Pancevca da malo produzi rutu, pa tebe pokupimo negde na NBdg-u i onda na novi most ...

 

p.s. Operi obavezno taj bajs ... Najlakse ti u nekom servisu,  jer ti odmah posle i podmazu delove ...

Link to comment
I po kisi picis bajsom na posao ? :mellow:

Yep. Blatobrani rade posao u sadejstvu za vodonepropusnom jaknom. Doduše, i patike/cipele treba da budu vodonepropusne jer se isprska noga koju držiš niže.

Link to comment

A kad jbte, nemam vremena da ga vozim tamo gde si ti isao. Plaknucu™ ga vodom malo

Inace, u nedelju popodne igraju Siti - Junajted, tako da mozemo i to da pogledamo ako se uklapa u vremenski raspored

Link to comment
 

Gde vozimo za vikend?

 

Nisam siguran da ću da dolazim do BG, tako da mene ne računajte. Ako dođem, došao sam :)

PA koja ti je bila namera sa onim gore pitanjem ? Da upoznamo novembarske lepote Fruske gore ? :)

@ Nbgd

Ma da, moze i sapunicom , tvoj i nije bio toliko urnisan od blata ... Sto se tice uklapanja , lako cemo,  posto je ruta bas kratka i tu je u gradu ...

Link to comment

U Pirani peru bicikle kompresorom. Usput mi saznajte sifru za wireless  :D

 

Tesko da ce mi ove sezone jos trebati al me bas iznervirase kad su stavili sifru :)

 

btw sinoc sam gledao accuweather i sledi nam jos jedno pristojno otopljenje. Maksimalne do 18

Edited by katamaran
Link to comment

 

 
 

PA koja ti je bila namera sa onim gore pitanjem ? Da upoznamo novembarske lepote Fruske gore ? :)

To je bila provokacija... Pala temperatura par stepeni i niko ne prica o vožnji. :)

Link to comment

Ok, pretpostavljam da sve ovo nece odmaci dalje od pocetnog saljenja™? Posto ako se u nedelju ne vozi i ne gleda fuzbal, da planiram nesto van foruma

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja u nedelju radim, ali ako ne budem radio, a probaću sutra da nađem zamenu, i ako stvarno bude lep dan, možda bih došao bajsom odavde, ako je kratka tura. Javiću sutra. 

 

p.s. može i tekma. 

Link to comment

Ma tura ti je ralno voznja do Beograda , posle je samo rekrativni odlazak na Adu i druzenje ... Kada je dan ovako kratak a jutra i noci poprilicno hladni , nista bolje i ne moze da se smisli ... Sto se mene tice , nije problem da  se organizujem kako god da se dogovorite (mislim da ce i Velo, kada cuje da dolazis )

Edited by Geo
Link to comment

Ma tura ti je ralno voznja do Beograda , posle je samo rekrativni odlazak na Adu i druzenje ... Kada je dan ovako kratak a jutra i noci poprilicno hladni , nista bolje i ne moze da se smisli ... Sto se mene tice , nije problem da  se organizujem kako god da se dogovorite (mislim da ce i Velo, kada cuje da dolazis )

 

Sutra do jedno 15 najkasnije ću znati na čemu sam.

Link to comment

Trebalo bi da bude lepo vreme, hladno i sunčano.
Ne znam danas da li mogu u nedelju, a bicikl je već zreo za kompletan servis. Javljam sutra u toku dana da li dolazim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...