Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Obožavam Kineze i njihovu sklonost ka neparnom broju baterija. Najčešće su to tri, ali vidim ti tvoji su prešli na pet.

 

Ovo je sigma, trebalo bi da su Nemci, mada nisam zagledao gde je made in.

 

 

Link to comment

Ko prati Snežanu Radojčić, ili je ne prati ali bi voleo da čuje kako je to voziti se bajsom preko pola Evrope i Azije može da ode u subotu u Mikser

 

 

Putospektiva, moj (ne)zvanični menadžer, organizuje tu poslednju promociju u velikom prostoru: u Mikser hausu u Beogradu, koji prima i do petsto ljudi. Tako ću u subotu, 25. oktobra, najpre krenuti u vožnju sa Kritičnom masom ulicama Beograda, a onda ćemo završiti u Mikseru, na mini-tribini, koja počinje u 18 časova

Tom prilikom, svi iz Beograda koji su ranije naručili knjigu a nisu je podigli moći će da je preuzmu i da dobiju potpis.

Ukoliko Putospektiva i ja uspemo da obezbedimo da nam se mali višak knjiga iz ostalih gradova vrati do subote, biće primeraka i za prodaju, za one koji knjigu nisu ranije kupili. Naime, prodata su oba tiraža koja sam štampala (ukupno 2.000 primeraka) tokom ova nepuna dva meseca. Treći tiraž neću štampati u sopstvenom izdanju, budući da sam potpisala ugovor sa I.P. “Laguna” koja će knjigu objaviti do kraja godine.

Link to comment

nadam se da neće padati kiša - možda se i ja usudim da se pojavim na km

 

super za snežanu, ona je baš carica. iako mi se privatno ne sviđa nešto posebno, ono što radi je za svaku pohvalu. living a dream.

Link to comment

Dapače, mala šala.. Nemoj sa blatom da ostrugate i sav smisao za humor. :)

 

Inače, u ono moje svetlo što sam dobio ide pet (slovima: PET) debelih AA baterija. :wacko::blink:

Ja sam presao na USB svetla i progledao. Otvorio sam se za Trog zadnji blajnder koji ubija sa 4 LED sijalice a imam I nekog prednjeg kineza. Menjao bi baterije na nedeljnoj Nazi.
Link to comment

Ja svaki dan. Doduše, po 2,5km :( do posla i nazad.

Probušila mi se guma kada sam se vraćao kući. Uzmem sada da zakrpim, a ona bušna na dva mesta. Našao sam neki metalni opiljak na bandašu. Uzmem rezervnu, namestim, krenem da pumpam, kad ono i ona bušna :fur:

Link to comment

Planiram neku kraću vožnju u nedelju, nemam konkretnu ideju

Nemam pojma kakvo ce vreme biti a i gde bi mogli na tu kracu ... Ja mozda napravim koji krug oko Ade a pre toga moram da pazarim one helanke sa tregerima (3/4) ...

@ Sale

I po kisi picis bajsom na posao ? :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...